BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Dlaczego mieszkanie z rynku pierwotnego?

03.12.2020 / czytano: 683 razy

 
Biuro Pośrednictwa Nieruchomości Domena specjalizuje się w pośrednictwie sprzedaży, wynajmu, ale także w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych. Od początku działalności stawiają na ciągłe podnoszenie jakości, czego wyrazem jest ponad 100 zrealizowanych z sukcesem inwestycji.   

Biuro zaczęło działalność w roku 1983 w Milanówku,
z tradycjami działalności od trzech pokoleń.

REKLAMANazwa firmy jest nazwą łacińską i oznacza posiadłość ziemską, miejsce na ziemi - mój dom, moja Domena. Taką nazwą Biura Pośrednictwa Nieruchomości wyprzedzili naszą współczesność, gdy „domena” obecnie kojarzy się przede wszystkim z domenami internetowymi, a przecież firma przyjęła taką nazwę w czasach na długo przed rozpowszechnieniem Internetu - pierwsza domena internetowa pojawiła się w Polsce dopiero 13 lat później. 
 
- Celem naszej działalności jest przekazanie tradycji rodzinnych w zakresie handlu, utrzymywaniu pozycji firmy elitarnej, służącej przede wszystkim klientom – podkreślają Arnold Lis i Albert Lis, którzy obecnie zarządzają Biurem Pośrednictwa Nieruchomości Domena- Długoletnie doświadczenie trzech pokoleń w firmie gwarantuje profesjonalizm i bezpieczeństwo transakcji dla klientów.  
 
To już drugie i trzecie pokolenie założycieli Firmy. Ich dziadkowie w 1932 roku zbudowali w centrum miasta kamienicę rodzinną „Willa Lisówka”, w której obecnie mieści się firma Domena. Dziadkowie byli jednymi z pierwszych przedsiębiorców w Milanówku.    
 
DOMY TRADYCYJNE  
 
Firma składa się głównie z kadry wykonawczej i nadzorczej. Zespół specjalistów podzielony jest
na 9 brygad, z których każda specjalizuje się w wąskim zakresie - murarze, dekarze, elektrycy, hydraulicy, elewatorzy, tynkarze, posadzkarze, stolarka oraz zabudowy i ocieplenia poddaszy). 
- Mamy zatrudnionych 3 inżynierów, 9 brygadzistów, 45 pracowników – wyliczają menadżerowie Biura Pośrednictwa Nieruchomości Domena. - Zrealizowaliśmy już ponad 100 budów, budujemy domy na ogół w promieniu ok. 60 km od Warszawy.  
 
Cały zespół specjalistów pochodzi z okolic Warszawy. Od lat pracują w niezmiennym i sprawdzonym zespole, dzięki czemu mogą oni oraz klienci spać spokojnie, z satysfakcją obserwując kolejne zaplanowane etapy oraz końcowy rezultat pracy całego zespołu. Moce wykonawcze zespołu szacowane są na około 10 domów rocznie. Chcą szybko i skutecznie reagować na potrzeby i zapytania klientów, dlatego wybierają budowy blisko siedziby firmy. 
  
 
ZARZĄDZANIE i WYCENA  
 
Biuro Pośrednictwa Nieruchomości może pełnić rolę pełnomocnika, jeśli najemca nie ma czasu zająć się własną nieruchomością lub przebywa za granicą. Można powierzyć specjalistom w pełni kompleksową obsługę nieruchomości. Zapewniony jest nadzór nad płatnościami czynszów i rachunków, monitorowane są rozliczenia z dostawcami mediów, na bieżąco usuwane są awarie.  
 
W razie starania się o kredyt w banku lub dla celów sądowych przeprowadzana jest wycena nieruchomości i zapewniona jest obsługa prawna w przypadku sprzedaży nieruchomości, Zapewnione jest przygotowanie od strony prawnej do sprzedaży, łącznie z zapewnieniem obsługi prawnej notariusza.  
 
Szczegóły: http://domena1.eu
 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA