BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Do czego zastosować rozwiązania oparte o blockchain?

14.04.2019 / czytano: 6193 razy

Zaczynając_dyskusję o cyfrowych walutach, zazwyczaj pierwsze co nam przychodzi do głowy to giełdy kryptowalut oraz kopanie cyfrowej waluty. Temat kopalni był niezwykle popularny już od samego początku istnienia kryptowalut.

Obecnie sposób kopania został unowocześniony i mówimy tu o masternode, który nie pochłania tyle środków, czy energii na utrzymanie czy kolokację.


REKLAMATa usługa przede wszystkim ma za zadanie poprawić jakość działania kryptowaluty, przez utrzymanie węzłów blochchain'a przetwarzającego transakcje. 

Jak na tym zarabiać?

Posiadając masternode, otrzymujemy wynagrodzenie w postaci określonej przez algorytm ilości monet danej waluty cyfrowej.


   
Inwestycja w masternode jest płynna, co oznacza że w każdym momencie możemy spieniężyć nasz kapitał. Masternode to przede wszystkim no-woczesność.

Usługa instalacji i konfiguracji jest bardzo prosta, wystarczy zlecić firmie wprowadzającej rozwiązania oparte
o blockchain instalację serwera VPS, zakupić odpowiednią ilość danej walu-ty, oraz skonfigurować dedykowany portfel. 


Do czego jeszcze można zastosować rozwiązania oparte o blockchain?
 
Kryptowaluty i tokeny personalne mogą pomóc pozyskać fundusze na rozwinięcie Twojego biznesu. Unikalne rozwiązania dla firm, które opierają się na cyfrowej walucie przyciągają coraz więcej osób. 
 

Cyfrowa waluta - co możesz zyskać? 
 
Dzięki takim rozwiązaniom, możesz w nowoczesny sposób pozyskać pieniądze i przyspieszyć rozwój swojej firmy. Ponadto to doskonała szansa na promocję - akcje PR-owe, programy lojalnościowe, marketing w mediach społecznościowych i wiele więcej! Dodatkowo zyskasz szybkie i całkowicie bezpieczne transakcje międzynarodowe.
 
Skorzystanie z usługi opartej o blockchain nie wymaga zbyt wielu kosztów, a bardzo często potrafi zwiększyć zysk. Aby zaspokoić indywidualne potrzeby swoich klientów, marka wdraża rozwiązania pozwalające na obsługę technologii - bramki płatności, dedykowane portfele, masternode itp. Skuteczne wykorzystanie narzędzi IT w firmie z całą pewnością umożliwia uzyskanie znacznej przewagi konkurencyjnej.
 
Firmy wdrażające rozwiązania oparte o blockchain są w stanie pomóc w takich sprawach jak: doradztwo prawne, doradztwo księgowe, tworzenie umów i regulaminów, weryfikacja kontrahentów, dostęp do ofert usług rynkowych, a także stały support IT czy wsparcie marketingowe. Możesz także otrzymać materiały instruktażowe, pomoc w prowadzeniu własnej strony internetowej, pomoc w publikowaniu artykułów sponsorowanych, a także promocję projektu na portalach powiązanych z firmą.

Więcej:
hiwave.network

(ac)
 

Lista komentarzy

12-06-2019 12:04 marcin napisał:
No to fakt, na masternode można zarobić trochę pieniędzy, tylko trzeba do tego wybrać odpowiednią walutę cyfrową bo to głównie od tego będą zależały efekty, ale jak się zrobi to z głową to całkiem ładny przychód. To takie działanie zgodnie z filozofią Sweetlanda - bogać się kiedy śpisz :)Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA