BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Do wynajęcia powierzchnie handlowe i usługowe – w błękitnym budynku handlowo-usługowym Korona

28.02.2020 / czytano: 758 razy


Już czynne są stoiska: urządzeń kuchennych Thermomix i Kancelarii Prawno-Podatkowej Axelo w budynku handlowo-usługowym Korona w Nowym Sączu, przy zbiegu ulic Krańcowej i Nadbrzeżnej, nieopodal stadionu Miejskiego Klubu Sportowego "Sandecja", w bardzo dobrym miejscu na działalność handlową, usługową lub biurową.
Do wynajęcia pozostało 850 metrów kwadratowych, a już wiele firm i agencji usługowych przygotowuje swoje stoiska i biura w tym nowym obiekcie handlowo-usługowym.REKLAMANowoczesny, przeszklony, piękny budynek jest dostępny dla klientów w pierwszej linii zabudowy. Frontowa oraz boczne elewacje są całkowicie przeszklone, co nadaje przyciągający uwagę styl oraz znacznie zwiększa możliwości ekspozycyjne. Został zaprojektowany z najwyższą starannością przez architekta Jakuba Potoczka, który z artyzmem nadał bryle budynku
elegancką, ciekawą architekturę, ma-
jąc na uwadze funkcjonalność oraz
wszechstronność przeznaczenia tego obiektu handlowo-usługowego.

Na najniższym poziomie znajdują się
23 miejsca parkingowe. - Na parterze oraz piętrze znajduje się łącznie 1400m powierzchni użytkowej – oprowadza po kondygnacjach Jarosław Figiel, przed-
stawiciel inwestorów.  - Istnieje możli-
wość wynajmu różnej powierzchni,
ok. 150m, 300m, 450m, 600m, 750m, 900m, 1050m, 1200m lub innej wiel-
kości. Atutem jest fakt, iż konstrukcja
   
obiektu nie wymaga ścian działowych, co pozwala w pełni wykorzystać potencjał przestrzeni oraz stwarza możliwości aranżacji wnętrz wedle własnych potrzeb, od posadzki do sufitu.
 
Bliskie sąsiedztwo galerii handlowej „Trzy Korony" powoduje, iż ulice Nadbrzeżna i Krańcowa
stały się ciągami komunikacyjnymi o znacznie zwiększonym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. A także sąsiedztwo stadionu Miejskiego Klubu Sportowego "Sandecja" zapewniają zwiększanie frekwencji klientów handlu i usług.
 
Budynek został wyposażony: w windę marki KONE (trzy przystanki: 1. Garaż, 2. Parter, 3. I piętro) oraz dwie windy dla osób niepełnosprawnych (z chodnika oraz z garażu), system alarmowy, internet – bezpłatny WiFi do wykorzystania przez najemców, monitoring, miejsce na reklamę, odkurzacz centralny przystosowany w każdym lokalu, system wentylacji mechanicznej, system rekuperacji (odzyskiwania ciepła z budynku), klimatyzację DAIKIN - konwektory mogą grzać i chłodzić jednocześnie na poszczególnych urządzeniach, a także zostało zamontowane opomiarowanie ciepła oraz chłodu, co zapewnia rzeczywisty podział kosztów i opłat za pobór zużytej energii.
 
Błękitna elewacja szklana jest wykonana z zastosowaniem tafli trzyszybowych dwukomorowych,
a zewnętrzne szyby są wyposażone w filtr odbijający promienie słoneczne, zapobiegający nagrzewaniu budynku, co pozwala na znaczne oszczędności eksploatacyjne – współczynnik przenikania ciepła poniżej U-0,9.
 
Ciekawym udogodnieniem dla klientów są podgrzewane schody główne wejściowe do budynku, co zapobiega gromadzeniu się śniegu i wyklucza oblodzenie. Dość obszerny plac przed i wokół głównego wejścia zachęca do organizowania prezentacji ofert firm poprzez eventy, dni otwartych, stoisk promocyjnych, itp.
 
Dodatkowo budynek posiada ponadstandardowe wyposażenie: możliwość rozładunku euro palet
z obszernego chodnika przed budynkiem, z transportem windą zewnętrzną, jak i poprzez garaż, przełącznik pozwalający zasilać budynek z dwóch niezależnych podstacji, stację uzdatniania wody, zapewniająca doskonałą jakość wody do picia jak również do szerokiego zastosowania w zakładach usługowych np. fryzjerskich, kosmetycznych - woda w instalacji jest wolna od chloru.
 
Budynek handlowo-usługowy Korona już działa, jako obiekt wielobranżowy, dlatego zapraszane są do współpracy firmy z szeroko pojętej branży handlowej, usługowej oraz biurowej. Jednak w trosce o komfort klientów nie są przyjmowane aplikacje zbyt hałaśliwych usług.
 
Więcej:  www.Korona-NowySacz.pl
 
Tel. 504 756 777 Jarosław, tel. 669 654 321 Arkadiusz


 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA