BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Dwieście osób w kontakcie z panią Dorotą

15.09.2018 / czytano: 1212 razy

 
Dorota Wiktorowicz zaopatruje już ponad 200 osób kupujących naturalne, polskie kosmetyki Organiclife. Podkreśla, że te produkty są bezkonkurencyjne, nie ma na rynku polskim obecnie produktów o takich składach i stężeniach ziół - w takich cenach, jak oferuje Organiclife. 
 
Zdrowymi, naturalnymi kosmetykami zainteresowała się dwa lata temu. Po wielu próbach, jej ostateczny wybór padł właśnie na Organiclife.

REKLAMA- Spotkałam osoby, które uświadomiły mi, jak ważne jest to, co wcieramy w swoją skórę – mówi Dorota Wiktorowicz. - Z powodu problemów zdrowotnych zaczęłam zwracać uwagę na to, co ja
i moja rodzina spożywamy na co dzień, ale zrozumiałam też, że chemia w naszych łazienkach,
w produktach pierwszej potrzeby takich jak szampony, żele pod prysznic, pasty do zębów, antyperspiranty, kremy do codziennej pielęgnacji i inne preparaty, których używamy codziennie może nam bardzo szkodzić i wywoływać liczne choroby. 
 
Zaczęła więc zgłębiać temat składów produktów kosmetycznych i szukać zdrowych produktów, odpowiednich dla siebie i swojej rodziny. - Zależało mi również na tym, aby firma nie testowała swoich produktów na zwierzętach – podkreśla Dorota Wiktorowicz. - Jest to mój drugi projekt, poprzednia firma nie była polska, dlatego ciągle szukałam produktów polskich, których składy będą czyste i bezpieczne, bo chcę wspierać polską gospodarkę w naszym kraju, gdzie płacę podatki i żyję z moją rodziną. Organiclife w 100 procentach spełnia moje oczekiwania.

Organiclife to polskie labolatorium kosmetyczne, które weszło na rynek ponad rok temu, a pani Dorota tworzy swoją grupę klientek od grudnia ubiegłego roku.

Ta polska firma znakomicie się rozwija, ma odbiorców produktów i partnerów biznesowych w różnych miastach w Polsce, a także za granicą.

Menadżerowie firmy chcą, aby nasze polskie produkty były znane w całej Europie i nie tylko. Partnerzy Doroty Wiktorowicz działają w Warszawie,
   
Lęborku, Katowicach, Skarżysku-Kamiennej, Gdańsku, Tomaszowie Mazowieckim, Polanicy-Zdroju, Busku, a także firma nawiązuje współpracę z Anglią, Włochami i Niemcami. Sieć ciągle się rozszerza, bo kupujący produkty Organiclife szybko się do nich przekonują i w naturalny sposób rekomendują je w swoich środowiskach.
 
- Mam w zespole klientów, którzy kupują dla siebie i swojej rodziny z 25-procentowym rabatem, biorą udział w licznych promocjach za zakupy dostają dodatkowe bonusy – wyjaśnia zasady Dorota Wiktorowicz. - Ale mamy również partnerów biznesowych, którzy w zależności od zaangażowania w projekt odpowiednio zarabiają. Firma ma bardzo korzystny dla osób zaangażowanych system wynagradzania i zarobki mogą być bardzo wysokie. Dodatkowo oferuje również samochody służbowe, liczne nagrody, wycieczki dla działających liderów. 
 
Oczywiście sieć Organiclife dba również o mężczyzn, a jest ich bardzo dużo wśród współpracowników, partnerów i klientów. Arkadiusz Śnieżko, twórca składów stworzył rewelacyjną serię przeznaczoną dla panów, m.in. żele do higieny intymnej dla mężczyzn. - Produkty są bezkonkurencyjne i mężczyźni je uwielbiają – wprost i z przekonaniem zachwala pani Dorota. 
- Mój mąż, który wcześniej nie był zwolennikiem stosowania kremów. obecnie jest stałym użytkownikiem tej serii, a także używa je mój 10-letni syn i chwali się kolegom, że jest już dorosły, bo używa takich samych kosmetyków “for men”, jak tata. 
 
Współpracują również z salonami kosmetycznymi i fryzjerskimi. To miejsca, gdzie można zaoferować klientom organiczne produkty Organiclife do codziennej pielęgnacji po zabiegach kosmetycznych. Kupowane przez klientki i klientów są także szampony i odżywki do zdrowej pielęgnacji włosów. Szczególnie miło jest menadżerom i partnerom oraz pracownikom laboratorium, gdy klienci zwracają się z podziękowaniami, a te już nieraz były przysyłane przez pacjentów po chemioterapiach, którym włosy zaczęły szybciej odrastać po stosowaniu serum regenerującego Organiclife.  Laboratorium tworzy kosmetyki w sposób odpowiedzialny, kładąc bardzo duży nacisk na synergiczne działanie składników, co zwiększa skuteczność produkowanych preparatów. 
 
Produkty Organiclife zawierają wyciągi ze świeżych roślin o silnym stężeniu, do 55 procent. Wszystkie zioła i rośliny pochodzą z plantacji organicznych, a dostawcy są starannie wyselekcjonowani, zapewniający najlepszą jakość surowców kosmetycznych i farmaceutycznych, aby zapewnić najwyższą reaktywność substancji czynnych. Dodatkowym atutem produktów Organiclife jest to, że nie są testowane na zwierzętach, czyli są odpowiednie dla wegetarian i wegan.

Dla zainteresowanych linki aktywacyjne są dwa:
 
1. Link do sklepu (dla osób, które bez rejestracji w systemie chcą kupować produkty w cenach katalogowych 100%.)
 
2. Link aktywacyjny dla osób, które chcą się zarejestrować w systemie i otrzymać dożywotnią zniżkę na wszystkie produkty w wysokości 25% - rejestracja jest darmowa, aby otrzymać zniżkę nalezy pierwsze zakupy zrobić na 100 punktów, czyli ok. 155 zł.
https://dwiktorowicz.organiclife.com.pl/register.html

Małgorzata Fyda 


Publikacja promocyjna
 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA