BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Fit Out - najlepszy sposób na biuro

03.12.2020 / czytano: 1157 razy

 
Usługa fit-out to kompleksowe przygotowanie powierzchni biurowej. Firma InterBiuro z siedzibą w Warszawie jest firmą inżynieryjną, działającą na rynku nieruchomości komercyjnych od 1999 r.

Specjalizuje się w projektowaniu wnętrz biurowych i usłudze fit-out, czyli kompleksowej realizacji przestrzeni biurowych obejmuje swoim zakresem kolejne etapy realizacji.

REKLAMANowoczesny fit-out powierzchni biurowej polega na indywidualnej aranżacji przestrzeni. Przed jej przeprowadzeniem, architekt analizuje strukturę firmy i identyfikuje jej indywidualne potrzeby. Szczególnie zwraca się uwagę na charakter firmy, specyficzne wymagania co do zastosowania nowych technologii, komunikacji wewnętrznej i budowania relacji z rynkiem.
 
Specjaliści InterBiuro https://interbiuro.pl realizują remonty i wyposażenie biur oraz innych pomieszczeń. Prowadzą i nadzorują prace ogólnobudowlane oraz modernizacyjne, obejmujące między innymi budowę lub przestawienie ścianek działowych, wymianę sufitów podwieszanych, montaż wykładzin, montaż elementów meblowych. Dzięki takim specjalistycznym działaniom każda przestrzeń staje się wyjątkowa i niepowtarzalna.
 
- Wykonujemy usługi z zakresu opracowania aranżacji powierzchni biurowych, jak i aranżacji meblowych dostosowanych do indywidualnych oczekiwań klienta – wyjaśnia Karol Strzała, project manager z firmy InterBiuro Sp. z o.o. - W ramach usługi fit-out zajmujemy się kompleksową realizacją projektów powierzchni biurowych i komercyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opracowujemy ciekawy i funkcjonalny space plan ściśle dostosowany do potrzeb zleceniodawcy.
 
Kierują swoje usługi do właścicieli, zarządców i najemców nieruchomości biurowych. W realizacji projektów pełnią rolę Generalnego Wykonawcy. Firma Interbiuro ma blisko 20 lat doświadczenia w realizacji złożonych projektów i ugruntowaną, popartą referencjami pozycję w branży.
 
Zarządzanie projektem powierzchni biurowej oznacza kierowanie całym procesem budowalnym począwszy od etapu planowania, poprzez bieżący nadzór nad przebiegiem budowy, aż do momentu oddania gotowego budynku lub powierzchni. Organizują prace na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego, od wizji poprzez projektowanie wielobranżowe, value engineering, po kompleksową realizację - od doradztwa projektowego na etapie przygotowania wstępnej koncepcji aranżacji tzw. space planu przez opracowanie szczegółowego projektu z uwzględnieniem doboru materiałów wykończeniowych po sprawne przeprowadzenie prac budowlanych i działań logistycznych, związanych z prowadzonymi pracami aranżacyjnymi.
 
Projektują powierzchnie biurowe - nowoczesne, jasne biuro ze szklanymi ściankami, tworzą projekty koncepcyjne, wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze, wizualizacje. Wykonują pełny zakres usług projektowych na każdym etapie procesu inwestycyjnego i we wszystkich branżach.
 
Ofercie InterBiuro zaufało już wielu zleceniodawców, w tym banki i wiele innym firm o kapitale polskim i zagranicznym.


 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA