BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Gdzie się wybrać na sylwestra we Wrocławiu?

12.12.2018 / czytano: 1878 razy

 
Sylwestra we Wrocławiu spędzają nie tylko miejscowi, ale także liczni przyjezdni. Gdzie udać się na zabawę kończącą 2018 rok i co warto zwiedzić przy okazji pobytu w Mieście Stu Mostów?

Sprawdź, co zaplanowano we Wrocławiu w ostatnią grudniową noc i wybierz imprezę idealną dla siebie.

REKLAMAJaki wybór sylwestrowych imprez oferuje Wrocław?

Jak przeczytać można na blogu Hostelu Trzy Kolory, we Wrocławiu znaleźć można ciekawą ofertę balów sylwestrowych. Taka impreza to idealna okazja do przywdziania wystrzałowej kreacji i świętowania w rytmie wesołej muzyki. Na gości balów sylwestrowych we Wrocławiu zawsze czekają suto zastawione jedzeniem i napojami stoły oraz przestronne parkiety. O doskonałą atmosferę dba profesjonalny wodzirej, frontman zespołu muzycznego lub charyzmatyczny DJ. Koszt biletu dla jednej osoby to zazwyczaj około 100-300 zł. Cena zależy przede wszystkim od atrakcji, jakie przewidziano w danym lokalu.

Gdzie we Wrocławiu można wybrać się na bal?


Oto kilka przykładowych propozycji:

- bal z muzyką jazzową w klubie Vertigo,

- bal w kolorach “Black & White”
w Glamour,

- bal w klimacie niczym z filmów o Jamesie Bondzie w Times Event Center,

- uroczysty bal koło Hali Stulecia - w sali bankietowej IASE
   

- gala sylwestrowo-noworoczna w Operze Wrocławskiej.
 

Sylwester dla singli

We Wrocławiu coś dla siebie znajdą również single. Zaklęte Rewiry organizują największą tego typu zabawę w Polsce - przewidziano miejsca dla aż 400 gości! Taka impreza to nie tylko okazja do tego, aby kogoś poznać, ale także po prostu do szampańskiej zabawy w gronie otwartych, uśmiechniętych ludzi. W tym roku tematem przewodnim jest Wielki Gatsby, a więc obowiązują stroje typowe dla lat 20. i 30. XX wieku.

Organizatorzy w cenie biletu zapewniają:
 
- szampańską zabawę na parkiecie przy największych przebojach z lat 20., 30., 70., 80. i 90. oraz najnowszych hitach - o muzykę zadba profesjonalny DJ,

- dostęp do bogato zastawionego stołu szwedzkiego oraz napoje bezalkoholowe serwowane bez ograniczeń,

- określoną ilość alkoholu oraz lampkę szampana dla każdego (można też wnieść własny alkohol),

- dostęp do słodkiego bufetu,

- obsługę kelnerską na najwyższym poziomie.


Zabawa w klubie

Liczne wrocławskie kluby także organizują imprezy sylwestrowe dla roztańczonych gości. Znajdziemy zarówno oferty z miejsc, które proponują typowo taneczną, szybką muzykę, jak i hity z lat 90. czy rytmiczne techno. Przy przeglądaniu planowanych na 31 grudnia imprez, warto też zwrócić uwagę na ofertę baru w danym klubie. Być może przyciągną nas fantazyjne drinki ozdobione owocami, szeroki wybór szkockiej i amerykańskiej whiskey albo mnogość piw kraftowych na kranach.


 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA