BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Granning Polska uruchomiła internetową sprzedaż części zamiennych w Polsce i w Europie

23.11.2016 / czytano: 1568 razy

Granning Group, jeden z największych w Europie dostawców części do samochodów ciężarowych i zawieszeń marki Airsprings.com uruchomił internetową sprzedaż w Polsce pod adresem www.sortisdirect.com  i w Europie, www.sortisdirect.eu. Platforma Sortis Direct skierowana jest do trzech sektorów rynku: części do samochodów ciężarowych, miechów zawieszenia do samochodów osobowych i resorów zawieszenia do samochodów dostawczych i terenowych poprzez kanały sprzedaży internetowej z natychmiastową realizacją zamówień po konkurencyjnych cenach.

REKLAMABiuro firmy w Wyszkowie w woj. mazowieckim to doskonała baza organizowania dostarczania części w ciągu 24 godzin w zależności od potrzeb. Centrala w Irlandii także oferuje 24-godzinne usługi kurierskie do większości europejskich krajów, jak również zapewnia wsparcie na najwyższym poziomie poprzez zespół Sortis Direct. – Sprzedaż internetowa w Polsce ciągle rośnie – mówi Bartłomiej Rózga, managera z Granning Polska. – Także sprzedaż części zamiennych do samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych ciągle wzrasta, co skłania nas do rozwijania takiej sprzedaży z pomocą www.sortisdirect.com  i za granicą www.sortisdirect.eu 
 
Granning Group jako lider wśród dostawców miechów zawieszenia Firestone oferuje szeroki model handlowy B2B i B2C łączący w sobie najwyższą jakość usług, najniższe ceny i szybką dostawę.  - Uruchomienie internetowej sprzedaży części do samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych z nastawieniem na najwyższy poziom obsługi klienta poparte jest 25-letnim doświadczeniem w branży części zamiennych – dodaje Bartłomiej Rózga.  - Granning Group dotychczas skoncentrowana na    

 
modelu B2B dostrzegła potrzebę wykreowania modelu B2C, aby odpowiedzieć na rosnące zainteresowanie produktami do samodzielnego montażu w branży motoryzacyjnej. Silna idea samodzielności i samowystarczalności w Polsce była decydująca w tworzeniu modelu Sortis Direct.
 
   
Części zamienne Sortis Direct są bezpośrednio dostarczane do końcowego odbiorcy lub lokalnego mechanika, co przyczynia się do zmniejszenia kosztów towarów oraz wpływa na szybkość ich dostarczania.

Firma oferuje różne metody płatności za towary: płatność przy odbiorze, PayPal, PayU oraz płatności kartami kredytowymi. Przed wysyłką wszystkie produkty przechodzą inspekcję zespołu inżynierów.

(ac)

Więcej: www.sortisdirect.com  i  www.sortisdirect.eu

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA