BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Jak oszczędzać, aby tego nie odczuć?

27.07.2017 / czytano: 958 razy

Wszędzie mówi się o oszczędzaniu i odkładaniu pieniędzy na przyszłość, szczególnie jest to ważny proceder w panujących czasach kryzysu. Nigdy bowiem nie jesteśmy w stanie przewidzieć problemów finansowych, a odłożona gotówką na “czarną godzinę” to bardzo rozsądny pomysł.

Daje nie tylko poczucie bezpieczeństwa, zapewnia również komfort psychiczny i spokój, że nie zostaniemy na lodzie, będąc w sytuacji kryzysowej. Jak zatem oszczędzać, aby tego nie odczuć?

REKLAMAChowanie pieniędzy “w skarpetę” już dawno przestało posiadać swoją rację bytu. Znacznie bardziej opłaca się odkładać swoje pieniądze na konta oszczędnościowe, których oprocentowanie dodatkowo generuje zyski. Nie ma się co łudzić - pieniądze w skarbonce się nie pomnożą, a na koncie ma to miejsce regularnie. 

Oczywiście im większa kwota na koncie tym większe zyski. Warto zatem systematycznie przelewać na nie swoje środki i obserwować jak nasz kapitał rośnie. Nie ulega wątpliwości, że dzięki zaoszczędzonym środkom finansowym możemy zmniejszyć negatywne skutki zdarzeń losowych takich jak wypadek, awaria w domu czy w samochodzie lub także utrata etatu w pracy.
 
Rozpoczęcie oszczędzania odpowiednio wcześnie gwarantuje nam także spokojne życie na emeryturze, zapewnia lepszy start w życiu naszym dzieciom. Są też rozsądnym pomysłem na zabezpieczenie się podczas nagłej choroby.

Chcąc oszczędzić pieniądze na konkretny cel - na przykład studia dla córki lub syna - warto zorientować się jaka kwota będzie nam potrzebna
   
i odpowiednio wcześnie zacząć odkładać wyliczoną kwotę pieniędzy.

Najbardziej nowoczesnym, a zarazem bezpiecznym i pewnym sposobem oszczędzania są oferty platform edukacyjnych, jedną z nich jest http://www.viennalife.pl/. Na stronie znaleźć możemy kilka kategorii w zakładce oszczędzanie i tam poznamy różne sposoby lokowania swoich funduszy i zarabiania dzięki nim. Każdy z pewnością znajdzie tam odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Opisany został dokładnie schemat działań, który jest prosty w odbiorze i oparty to jasne zasady.

(a)


 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA