BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Jeśli domek to tylko mobilny

13.10.2017 / czytano: 1093 razy


Chyba każdy z nas marzy o własnym domu, ale czasami nie od razu udaje się nam zrealizować to marzenie.

Co zrobić, gdy budowa trwa zbyt długo, nie możemy uzyskać na nią zgody, albo nie potrzeba nam aż tak wielkiego domu? Odpowiedź jest prosta – mobilne domki.

REKLAMAJedną z firm, która zajmuje się sprzedażą, jak i wynajmem tego typu domów, jest firma Mobilne Domki NS z okolic Nowego Sącza, która cieszy się największym placem z domkami w południowej Polsce. Posiada ona bogate doświadczenie w branży przyczep kempingowych oraz domków holenderskich i angielskich.
Swoją działalność rozpoczęła od sprzedaży przyczep, stopniowo jej oferta powiększyła się także o sprzedaż domków holenderskich i angielskich oraz części i akcesoriów, które są do nich potrzebne.

Wszystkie przedmioty będące aktualnie w sprzedaży są sprowadzane zza granicy (Wyspy Brytyjskie, głównie Anglia, Walia i Szkocja), dzięki szerokiej współpracy z firmami będącymi liderami na tamtejszym rynku używanych domków holenderskich. W ofercie Mobilnych Domków znajduje się bardzo dużo modeli, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Wyposażenie domków powinno sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającego klienta.

Podstawą konstrukcji domów na kółkach jest stalowa rama, do której zamontowane są szerokie koła. Na ramie jest położona płyta z ocynkowanej blachy, a do niej przymocowane ściany o drewnianej konstrukcji szkieletowej. Są one ocieplone wełną mineralną. Można je ogrzewać elektrycznie lub za pomocą gazu. Podłączenie do nich niezbędnych mediów zajmuje mniej niż kilka godzin, ponieważ mają wszystkie niezbędne instalacje.
 
Mobilne domki są bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ nie są na stałe związane z ziemią. Nie trzeba nawet mieć swojej własnej działki, aby postawić domek wystarczy wydzierżawiony kawałek. Dzięki temu, że nie są one trwale związane z gruntem do ich postawienia nie jest konieczne pozwolenie na budowę ani projekt budowlany. Wystarczy jedynie zgłoszenie do Starostwa Powiatowego i gdy po 30 dniach nie otrzymamy sprzeciwu, możemy taki domek postawić we wskazanym w zgłoszeniu miejscu. W razie problemów, lub chęci zmiany otoczenia, w każdym momencie można przewieźć taki domek w inne miejsce. Młody i dynamiczny zespół, pracujący w firmie, w razie potrzeby rozwieje wszelkie wątpliwości związane z tym tematem.
 
Firma Mobilne Domki NS zajmuje się również skupem, oraz wymianą domków holenderskich. Właściciel zapewnia pomoc przy rozmontowaniu i wyprowadzeniu (transporcie) takiego domku z działki, oraz gwarantuje najlepszą wycenę.

Koniecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mobilne Domki NS. Firma znajduje się na ul. Limanowskiej 26 w Chełmcu (obok Nowego Sącza). Na największym placu w południowej Polsce, w stałej sprzedaży, znajduje się 50 domków.

Więcej na stronie:
www.mobilnedomkins.pl

   

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA