BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Jeśli samolotem na wakacje, to busem Rynkiewicza na lotnisko

16.08.2016 / czytano: 2157 razy


Sezon wakacyjny w pełni. Nie ma sensu ryzykować przejazdu na lotnisko w Goleniowie lub do Berlina własnym samochodem, bo podczas naszego pobytu na wakacjach będziemy się martwili o samochód pozostawiony na parkingu lotniskowym, za który w dodatku trzeba oczywiście zapłacić. Łatwiej dojechać wygodnie i bez zmartwienia busem Rynkiewicza, usługi transportowe, tel. 667 – 655 – 221.

REKLAMA- To wygodny sposób przejazdu na lotnisko – oferuje swoje usługi transportowe Kacper Rynkiewicz – bo przyjeżdżam pod dom, zabieramy bagaże, zostawiam czas na spokojne sprawdzenie domu, czy wszystkie drzwi i okna są zamknięte i w wakacyjnym nastroju ruszamy w drogę, wprost pod halę odlotów lotniska w Goleniowie czy w Berlinie.

Wyjeżdżającym na wakacje podpowiadamy, że warto za niewielką odpłatnością zamówić usługę ochrony mieszkania lub domu w zaprzyjaźnionej agencji ochrony mienia.

Po co się martwić na zagranicznej plaży, co dzieje się z domem, gdy można poprosić o ochronę funkcjonariuszy agencji ochrony. 
– Podczas urlopu klientów usługi transportowej zajmuję się także koordynowaniem usług ochrony mienia – zapewnia Kacper
   
Rynkiewicz. – A po powrocie z urlopu nasz samochód odbierze rodzinę spod hali przylotów, do domu, którym opiekujemy się podczas nieobecności rodziny.

    Ale nie tylko transfery lotniskowe są w zainteresowaniu klientów usług transportowych Rynkiewicza, bo miesiące letnie to także sezon weselny. – Rozwozimy gości weselnych do domów, a nie tylko z wesel, bo także uczestników różnych imprez – bankietów, przyjęć rocznicowych, integracyjnych i innych.
 

Przygotowywana jest także nowa usługa, przewozu widzów spektakli teatralnych i operowych, koncertów Filharmonii w Szczecinie z miast i miejscowości regionu, a także zapewnienie przejazdów na koncerty i spektakle do Berlina.

Te usługi zorganizowane zostaną jednak dopiero po wakacjach, gdy zacznie się nowy sezon artystyczny w teatrach, operach i filharmoniach. – A na razie zapraszamy turystów do Szczecina, Świnoujścia i do nadmorskich miejscowości turystycznych – dodaje Kacper Rynkiewicz. - Z hoteli i domów wczasowych dowieziemy na plażę oraz organizujemy wycieczki jednodniowe w regionie. Telefonicznie możemy ustalić szczegóły, także w sprawie wyjazdów mieszkańców regionu na wakacyjne imprezowanie.
 
Publikacja promocyjna: Rynkiewicz, usługi transportowe, tel. 667 – 655 – 221. 

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA