BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Już 20 marca widzimy się w Krakowie na kolejnej edycji Absolvent Talent Days – największych targów pracy i praktyk w Polsce!

15.03.2018 / czytano: 623 razy

Absolvent Talent Days już od 4 lat jak magnes przyciąga setki tysięcy studentów i absolwentów wyższych uczelni. Dlaczego musisz tam być? Absolvent Talent Days to nowoczesne i szybkie podejście do rekrutacji, zaawansowane rozwiązania technologiczne ułatwiające rekrutację „tu i teraz”, power speeche znanych osób oraz warsztaty i spotkania z liderami opinii. Nasze podejście do rekrutacji doceniają też sami pracodawcy - dzięki Absolvent Talent Days szybciej niż dotychczas znajdą Cię w tłumie. Ogłaszamy koniec ze żmudnym, nudnym i trudnym szukaniem pracy

REKLAMATegorocznej wiosennej edycji Absolvent Talent Days przyświeca idea "Rób to, co kochasz”. Znajdź pracę, która poza satysfakcją i zarobkiem da Ci dużo radości i fun-u.
 
Zmieniają się oczekiwania, zmienia się rynek pracy, zmienia się rekrutacja i my to rozumiemy. Dlatego Absolvent Talent Days ponownie odwiedzą 8 największych miast Polski. Już 20 marca będziemy w Krakowie! A z nami znany dziennikarz Filip Chajzer, Magda Kogut-Wałęcka – autorka bloga "szczesliva.pl" oraz psycholog biznesu, jeden z 30 najbardziej wpływowych blogerów w Polsce - Andrzej Tucholski.
 
Ostatnia krakowska edycja zgromadziła ponad 6800!!! osób, w tym 120 pracodawców z ponad 1800 ofertami pracy, praktyk i staży w różnych branżach. Już 20 marca będziecie mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, porozmawiać z przedstawicielami interesujących Was firm, zaplanować swoją karierę, a co najważniejsze jeszcze w czasie targów znaleźć pracę lub praktyki swoich marzeń.
 
Dodatkowo będziecie mogli skorzystać z wydzielonej specjalnie dla Was strefy szkoleniowej, gdzie czekać na Was będą konsultacje z doskonalenia CV z Adecco i Spring Professional. Deloitte zapewniło przestrzeń, w której będziecie mogli wykonać profesjonale zdjęcie do idealnego CV, a jak już komplet dokumentów będziecie trzymać w ręku, to koniecznie weźcie udział w szkoleniu "Jak odpowiadać na rozmowie rekrutacyjnej, żeby dostać pracę marzeń”, które sprawi, że żadne pytanie przyszłego pracodawcy nie będzie dla Was zaskoczeniem.
 
Teraz już wszystko w Waszych rękach - porozmawiajcie z pracodawcą i aplikujcie za pomocą elektronicznej opaski - rozwiązanie e-cv, w szybki i łatwy sposób sprawi, że wasze CV wpadną wprost do odpowiedniej skrzynki pracodawcy. Jest to rozwiązanie, które Grupa Absolvent jako pierwsza wprowadziła w 2016 roku. E-cv pozwala na niemal bezpośredni przepływ aplikacji bezpośrednio do Pracodawcy. Tym samym zakończyliśmy erę papierowych życiorysów i długich procesów rekrutacji.
 
Rozmowa z Pracodawcą odbywa się tu i teraz. Targi można więc opuścić z pracą lub praktykami w kieszeni. – mówi Michał Rosołowski, członek zarządu Grupy Absolvent.
 
 
Grupa Absolvent została założona w 2011 roku przez dwójkę studentów Katarzynę Godlewską i Dominika Wieganda. W jej skład wchodzą takie marki jak Absolvent.pl, Absolvent Talent Days, Absolvent Consulting, Code Europe oraz najmłodszy projekt Grupy Absolvent Kiwi Jobs. Grupa Absolvent łączy młodych kandydatów do pracy z pracodawcami - profesjonalnie, z wykorzystaniem najnowszych technologii i z uwzględnieniem prawdziwych potrzeb i motywacji obu grup. Za zadanie stawia sobie inspirowanie, zmienianie i definiowanie rynku pracy dedykowanego młodym pracownikom, a także pokazywanie im różnych możliwości i dróg rozwoju. Więcej informacji na: www.absolvent.pl i https://www.absolvent.pl/talentdays/krakow-targi-pracy
 
Partner technologiczny: Deloitte
Partnerzy merytoryczni: Adecco, EY, Spring Professional
Partner wspierający: Motorola, Peek & Cloppenburg, Shell
Partner naukowy: AWF Kraków
Partner instytucjonalny: Niezależne Zrzeszenie Studentów
Patroni medialni: DlaStudenta.pl, Eurostudent, Hintigo, Magiczny Kraków, OutsorcingPortal, Outsourcing&More, Studentnews.pl, Studia.net, Radiofonia Kraków, Radio Kraków, Radio 17, Portal Polski, Krakow.pl

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA