BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Już w kilku miastach Podkarpacia, Małopolski i w Warszawie Axelo rozwija sieć kancelarii prawno-finansowych, także w Ukrainie...

12.03.2020 / czytano: 623 razy

 
Axelo Prawo i Podatki dla Biznesu, największa obecnie na Podkarpaciu kancelaria prawno-podatkowa, powstała w grudniu 2014 roku w Rzeszowie.

Założyciele, adwokat Radosław Ostrowski i radca praw-
ny Dariusz Domagalski, od początku konsekwentnie bu-
dowali markę przygotowaną do świadczenia profesjo-
nalnych usług dla dużych przedsiębiorstw i najbardziej
wymagających klientów. Firmę rozwijali na wzór naj-
większych firm doradczych w Polsce – stawiając nacisk
na stałe doskonalenie organizacji i zespołu. 


 

REKLAMAJuż na starcie stworzono praktyki specjalizujące się w kluczowych zagadnieniach związanych z prawem i podatkami. Dzięki temu przedsiębiorcy z regionu rezygnowali z obsługi kancelarii spoza Podkarpacia i zaczęli zwracać się o pomoc do Axelo.
 
– Podkarpacki rynek biznesowy rozrasta się coraz intensywniej. Już od kilku lat pojawiały się nowe inwestycje, powstawało coraz więcej średnich i dużych firm, które poprzednio były zmuszone korzystać z pomocy prawników z Warszawy, Krakowa czy nawet Niemiec. Natomiast lokalne kancelarie pracowały głównie nad drobnymi projektami i mało intratnymi. Dostrzegliśmy, że na Podkarpaciu nie ma prawno–podatkowej firmy doradczej, która byłaby realną konkurencją dla dużych warszawskich kancelarii. Postanowiliśmy więc zbudować kancelarię, która będzie mogła z sukcesem zaoferować kompleksową obsługę w tym zakresie – wspomina początki działania Radosław Ostrowski.
 
Sieć kancelarii Axelo rozwija się, działa poza Rzeszowem także w Warszawie, Krakowie oraz niedawno uruchomiona została kolejna placówka – w Nowym Sączu, a w Ukrainie także działa już kilkunastoosobowy zespół prawników, specjalistów poszczególnych dziedzin.
 
– Klienci doceniają nie tylko wiedzę specjalistyczną, ale przede wszystkim zaangażowanie naszego zespołu w swoje sprawy. Obsługa zarówno mniejszych, jak i tak dużych firm jest dla naszych specjalistów przede wszystkim powodem do dumy, a nie tylko kolejnym korporacyjnym zadaniem do wykonania – mówią twórcy, a obecnie także wspólnicy zarządzający Axelo.
 
Obsługa prawna i podatkowa Axelo ma szeroki zakres działania, specjaliści zajmują się przekształceniami i restrukturyzacjami przedsiębiorstw, fuzjami i przejęciami, badaniami Due Diligence. A także sprawami własności intelektualnej i patentami, ochroną konkurencji, planowaniem sukcesji przedsiębiorstw i doradztwem strategicznym oraz wdrożeniami systemów IT, wykonują audyty compliance, umów, przepisów RODO.
 
Więcej:  Axelo.pl

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA