BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Karty Podarunkowe, prezenty Giftmall

29.05.2021 / czytano: 865 razy

 
   
Giftmall od wielu lat rozwija rynek bonów upominkowych. Ciągle podwyższa jakość usług
i upraszcza wybór prezentów.
 
Prezent - to znany z dawna element ciepłego nastawienia, dobrego wrażenia lub wielkiej niespodzianki. Jednak nieraz dostosowanie
upominku do upodobań osób obdarowywanych
może być trudne. 
 

REKLAMAZnalezienie dobrego pomysłu na udany, prezent, trafiający w gust i potrzeby osoby obdarowywanej jest nie lada sztuką. A w przypadku osób dojrzałych życiowo i z dorobkiem materialnym często okazuje się, że takie osoby mają już wszystko, czego na co dzień lub nawet od czasu do czasu potrzebują.  

Atrakcyjne podpowiedzi ma w takich sytuacjach Marketplace kart podarunkowych Giftmall. Ten serwis jest miejscem, gdzie można znaleźć ciekawe prezenty, często takie właśnie wymarzone dla krewnych, przyjaciół i kolegów z pracy, którzy zawsze będą pamiętać o trosce i pomysłowości ofiarodawcy prezentu.
 
Serwis Giftmall działa już ponad 9 lat na rynku, eksponuje ponad 250 marek w różnych branżach oraz spełnił oczekiwania już ponad 1 tysiąca klientów, a w ostatnim roku, ze względu na światową pandemię i zawieszenie działalności galerii handlowych przybyło serwisowi Giftmall bardzo wielu nowych i jak się okazuje, odtąd już stałych klientów. Bo wiele osób przekonało się do prostego, łatwego i szybkiego zamawiania zakupów w serwisach internetowych, takich jak Giftmall.
 
Serwis grupuje ponad 8 tys. sklepów różnych branż: gadżety, biżuteria, meble, emocje i usługi to tylko kilka z wielu niespodzianek, które  oferują karty podarunkowe Giftmall.
 
W serwisie działa także integrator programów lojalnościowych i premiowych. - Opracowujemy i integrujemy wszelkie narzędzia, aby nagradzać partnerów biznesowych, klientów i pracowników – podkreślają specjaliści Giftmall. - Mamy bogate doświadczenie współpracy z najlepszymi dostawcami kart podarunkowych.
 
Oferowana jest platforma handlowa Allegro, markowe perfumy i kosmetyki Douglas, także sklep sportowy Decathlon oraz sklepy internetowe grupy Morele, także produkty do domu i kuchni DUKA, sklep odzieżowy Promod.
 
Dystrybuowane są w serwisie Giftmall wszelkie karty upominkowe dla sektora B2B i B2C.

Szczegóły: 
https://giftmall.pl
 Publikacja promocyjna.

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA