BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Klientów pozyskują telefonicznie – wystarczy zlecić LR Contact Center

31.03.2020 / czytano: 1500 razy

 
Po epidemii wiele się zmieni. Część firm upadnie, a rozwiną się inne. Usługa telefonicznego pozyskiwania klientów już teraz znacząco się rozwija, a po epidemii
wiele przyzwyczajeń klientów pozostanie. 
Po epidemii rynek prawdopodobnie szybko się odtworzy, ale w przebudowanej konfiguracji. Dlatego usługi telefonicznego pozyskiwania klientów uzyskują obecnie decydujące znaczenie.

LR Contact Center to usługa pozyskiwania leadów sprzedażowych, czyli docieranie do klientów firm.

 

REKLAMAWystarczy zgłosić zlecenie, a specjaliści LR Contact Center zaczną systematyczne kontaktowanie się z osobami zainteresowanymi skorzystaniem z oferty firmy zlecającej. – Mamy wieloletnie doświadczenie przeprowadzania takich rozmów z potencjalnymi klientami – podkreślają specjaliści LR Contact Center. – Dobieramy odpowiednie narzędzia i procesy, aby skutecznie zdobywać klientów dla firm zlecających naszą usługę.
 
LR Contact Center dysponuje bazami kontaktów z klientami różnych branż, dociera do nich, pozyskuje zainteresowanych i wtedy kieruje tych klientów do firmy zlecającej usługę. Możliwe jest także umawianie osobistych spotkań menadżerów firm zlecających z ich potencjalnymi klientami.
 
- Dobry lead sprzedażowy, to taki, który w momencie trafienia do twojej firmy jest gotów dokonać zakupu produktów lub usług danej firmy – precyzują specjaliści. – Wiemy, jak zwiększać sprzedaż firm, specjalizujemy się w tym, na czym znamy się najlepiej.
 
Kluczowym elementem przekładającym się na wzrost sprzedaży jest dotarcie wraz ze swoim produktem do grupy docelowej oraz przedstawienie jako tego, którego pozyskanie jest nieodzowne w osiągnięciu zakładanego celu.

Specjaliści LR Contact Center wskazują najkorzystniejsze rozwiązanie, opracowują skuteczną strategię sprzedażową i pomagają zdobywać klientów gotowych do skorzystania z oferowanego produktu. Wyszukują leady spełniające kryteria, profilując je pod względem kierowanego do niego produktu lub usługi. Przeprowadzają rozmowę telefoniczną i zbierają dodatkowe informacje niezbędne w ostatnim etapie. Przedstawiają zleconą ofertę, a następnie kierują tak przygotowanego potencjalnego klienta do firmy zlecającej docieranie do klientów. Korzystają wyłącznie z baz danych pozyskanych z legalnych źródeł.
 
Szczegóły: https://lrcc.pl

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA