BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Kosmetyki dla zwierząt domowych Selecta HTC na Targach zoologicznych w Bydgoszczy

09.09.2019 / czytano: 1817 razy

 
Już za kilka dni, w piątek, sobotę i niedzielę odbywać się będą ogólnopolskie, ale także międzynarodowe Targi zoologiczne Pet Expo w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym przy ul. Gdańskiej 187. Targi tej branży organizowane są co 2 lata - dotąd w Łodzi, a obecnie po raz pierwszy w Bydgoszczy.

Na swoim stoisku Selecta HTC, znany producent zaprezentuje dwa warianty regałów dla sklepów (styl eco) i serie swoich kosmetyków i innych produktów dla zwierząt domowych. 


 

REKLAMAZnany producent powszechnie stosowanych kosmetyków i innych produktów do pielęgnacji zwierząt domowych Selecta HTC  https://selectahtc.com.pl  na swoim stoisku zaprezentuje produkty:
 
- preparaty pielęgnacyjne dla małych zwierząt: szampony, odżywki, pochłaniacze zapachów, do utrzymania higieny, perfumy i inne;
 
- szeroko rozumiane preparaty przeciw insektom: produkty biobójcze oraz ziołowe produkty wspomagające profilaktykę przeciw pasożytom zewnętrznym (w postaci szamponów, lotionów, obróżek, kropli).

Preparaty będą eksponowane na dwóch regałach w zależności od półki cenowej: Basic i Premium (Supreme).  - Spodziewamy się, że naszą ekspozycję targową odwiedzą liczni menadżerowie sklepów zoologicznych i hurtowni naszej branży, nie tylko polscy – przewiduje Maria Dragstra, prezes Selecta HTC. 
- Będziemy mieli możliwość zaprezentowania naszego asortymentu, a zwłaszcza chcemy zainteresować partnerów współpracy produktami Premium Supreme.
 
- To produkty nowej generacji, przeznaczone również dla zwierząt wrażliwych i młodych, zawierające surowce naturalne i pochodzenia naturalnego – objaśnia Bartosz Piekut, chemik–technolog Selecta HTC.
   
 
- Hurtownie najliczniej kupują “pewniaki”, czyli szampony FAFI 1-5 oraz obroże Max – wylicza Karolina Okoń, specjalistka ds. sprzedaży, która także będzie prezentowała produkty

Na swoim stoisku Selecta HTC po raz pierwszy zaprezentuje dwa warianty regałów dla sklepów (styl eco) - duży do postawienia na podłodze i mały do postawienia na ladzie.
   
na stoisku Selecta HTC.

Równolegle z Targami zoologicznymi na tym samym terenie Targów
Pet Expo przy ul. Gdańskiej 187 w Bydgoszczy odbywać się będą Międzynarodowe Mistrzostwa Groomerów. Selecta HTC jest na tych Targach jednym ze sponsorów. - Ufundowaliśmy puchary i nagrody dla trzech zwycięzców w klasie: “Czyste Rasy” – podkreśla Maria Dragstra. – Ufundowaliśmy również upominki, w postaci naszych produktów dla 50 uczestników konkursu.
 
Finał Międzynarodowych Mistrzostw Groomerów odbędzie się w niedzielę, 15 września br. Targi zoologiczne w Bydgoszczy potrwają
3 dni. Piątek jest dla profesjonalistów, specjalistów branży, a weekend dla milusińskich i ich opiekunów i wszystkich osób zainteresowanych.

(ac)Więcej:  https://selectahtc.com.pl

Targi zoologiczne 13 - 15 września br. w Bydgoszczy Pet Expo https://petexpo.pl


 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA