BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Krakowska majówka z serialami

19.04.2018 / czytano: 322 razy

Produkcje skandynawskie, koreańskie i rosyjskie, seriale true crime, rola kobiet przed i za kamerą, dystopie oraz międzynarodowa popularność seriali nieanglojęzycznych – to wiodące tematy kolejnej edycji CANAL+ SerialCon. Cykl wydarzeń, paneli i projekcji odbędzie się w terminie 01.05-03.05.2018 w ramach 11.Netia OFF CAMERA.

REKLAMAWśród gości tegorocznej edycji znalazły się m.in. Sarrah Dollard, australijska scenarzystka znana z pracy przy „Primeval”, „Merlin”, „Being Human”, „You, Me and the Apocalypse”, „The White Princess”, przy kultowej australijskiej telenoweli „Neighbours” – a także przy serialu „Doctor Who”, producentka Rochelle Dancel oraz Lisa Gifford, doświadczona scenarzystka, która od dwóch lat jest showrunnerką brytyjskiego „EastEnders”. Warsztaty scenariuszowe poprowadzi z kolei Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, stojąca za sukcesem seriali „Druga szansa” i „Diagnoza”.
 
Canal+ SerialCon to także szansa na rozmowę z twórcami seriali i znanymi aktorami. W tym roku publiczność spotka się między innymi z ekipami seriali „Kruk. Szepty słychać po zmroku” i „Diagnoza”. Pojawią się postacie internetowej sceny serialowej – Zwierz Popkulturalny, Jakbyniepaczeć, Catus Geekus, Drugi Seans, Mysza Movie.
 
Fani seriali będą bezpłatnie uczestniczyć w licznych spotkaniach i panelach dyskusyjnych odbywających się w budynkach MOS i Arteteki, a także w warsztatach z ekspertami. Nocą natomiast toczyć się będą serialowe maratony w salach kina ARS.
 
W ramach nocnych maratonów będzie można zobaczyć m.in. 2 oryginalne produkcje CANAL+ - serial „KRUK. Szepty słychać po zmroku” i drugi sezon „Belfra” – a także duński serial „Ride upon the Storm”, brytyjski „Hard Sun” emitowane na antenie Canal+.
 
Na rodziny i wszystkich młodych duchem fanów odwiedzających wydarzenie czekać będzie Kącik Dziecięcy, w którym będzie można odpocząć, wziąć udział w grach i zabawach oraz obejrzeć odcinki animowanej „Kacperiady” – produkcji studia Human Ark.
 
źródło: offcamera.pl

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA