BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

KTO JEST W TWOJEJ SIECI KONTAKTÓW – oto hasło Międzynarodowego Tygodnia Networkingu, w Polsce i na całym świecie organizowanego po raz szósty

02.02.2014 / czytano: 2599 razy

Międzynarodowy Tydzień Networkingu™ (International Networking Week™), w Polsce i na całym świecie organizowany jest po raz szósty.  Jego celem jest uświadomienie, jak ważną rolę networking odgrywa w rozwoju biznesu na całym świecie i jak jest to niezbędne narzędzie do osiągnięcia sukcesu w obecnych realiach biznesowych. Hasło tegorocznego wydarzenia brzmi: „kto jest w Twojej sieci kontaktów?” – czyli jak profesjonaliści i firmy mogą rozwijać się i osiągnąć sukces dzięki dobrym praktykom networkingowym.

REKLAMA
Organizatorem wydarzenia jest międzynarodowa organizacja networkingowa BNI (Business Networking International). BNI,  założona w 1985 roku, jest profesjonalną organizacją rekomendacji biznesowych. W BNI obowiązuje zasada, że w każdej grupie może być tylko jeden reprezentant z danej branży. W zeszłym roku członkowie BNI przekazali sobie ponad 7,1 mln rekomendacji wartych ponad 3,3 miliarda euro. Swój ogromny sukces BNI zawdzięcza aktywności ponad 150 tys. członków zgromadzonych w ponad 7000 grupach na całym świecie. W Polsce organizacja istnieje od 2006 roku, zrzeszając 550 członków w 21 grupach. 


- Od 3 do 7 lutego przedsiębiorcy na całym świecie spotykają się by współtworzyć i propagować ideę nowego biznesu, jaką jest współdziałanie w sieciach. Myślę, że każdy zgodzi się ze mną, że bez sieci nie sposób dzisiaj prowadzić biznesu. Naszym celem jest podniesienie świadomości społecznej, jak kluczową rolę, nie tylko w firmie, ale także w życiu codziennym odgrywają sieci. To o tyle ważne, że my Polacy, jak wynika chociażby z Diagnozy Społecznej prof. Janusza Czapińskiego, jesteśmy społeczeństwem nieufnym, co potwierdzają także badania unijne, w których zajmujemy ostatnie miejsca – mówi Grzegorz Turniak, założyciel BNI w Polsce, znany i ceniony mówca, niestrudzony orędownik wartościowych idei: networkingu, minglingu, zarządzania talentami i karierą.
 
Międzynarodowy Tydzień Networkingu™ gromadzi w jednym miejscu przedstawicieli rządów, przedsiębiorców i społeczeństwa oraz zachęca do wzajemnego poznawania się, by lepiej zrozumieć koncepcję dobrego networkingu. To także wykłady najlepszych specjalistów w tej dziedzinie z całego świata. Wykładowcy dzielą się swoją wiedzą i dobrymi radami: jak poprzez budowę sieci kontaktów rozwijać przedsiębiorstwo i osiągnąć sukces. Wydarzenie jest otwarte na gości spośród szerokiego środowiska biznesu, członków innych organizacji networkingowych, studentów, przedstawicieli prasy i zainteresowanych grup ze wszystkich szczebli biznesu i polityki. 
 
W Polsce wydarzenia będą miały miejsce w Krakowie (4 lutego), Lublinie (4 lutego), Łodzi (6 lutego). Zwieńczeniem polskiej edycji Międzynarodowego Tygodnia Networkingu™ będzie – 7 lutego – wydarzenie w Warszawie, któremu będzie towarzyszyć  debata „Networking i kapitał społeczny warunkami nowego biznesu”, z udziałem ekspertów, przedsiębiorców i mediów.
 
Więcej informacji: Grzegorz Turniak, tel 501 15 22 20
 
Międzynarodowy Tydzień Networkingu™: www.bnipolska.pl  www.tydziennetworkingu.pl/kontakt.html 
 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA