BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Kuchnia bez luk i zbędnych wolnych przestrzeni

29.10.2018 / czytano: 4015 razy

 
Choć w sklepach znajdziemy wiele nowoczesnych
i elegancko zaprojektowanych sprzętów wolnostojących, istnieją konkretne powody,
dla których warto postawić na urządzenia AGD
do zabudowy.

Przeczytaj nasz poradnik i sprawdź, jakie są ich największe zalety.

REKLAMADesign

Zabudowane sprzęty AGD, takie jak: płyty grzewcze, piekarniki, kuchenki mikrofalowe, okapy
czy lodówki, doskonale integrują się z otaczającymi szafkami, dzięki czemu pozwalają uzyskać elegancki i minimalistyczny wygląd kuchni, bez żadnych luk i wolnych przestrzeni. Wybierając urządzenia AGD do zabudowy, nie musimy się martwić, że będą wystawać poza blat kuchenny,
jak to często bywa ze sprzętami wolnostojącymi. Oprócz tego, unikniemy chaosu w kuchni, gdyż wszystkie urządzenia będą tworzyć spójną całość.
 

Przestrzeń

W przeciwieństwie do urządzeń wolnostojących, wbudowane sprzęty AGD pośrednio przylegają do ściany, co stwarza większą przestrzeń z przodu. Choć różnica może wydawać się minimalna, w małych kuchniach nawet centymetry mogą sprawić ogromną różnicę. Osoby, które chcą oszczędzić miejsce, powinny więc wybierać urządzenia do zabudowy. Ze względu na to, że okapy do zabudowy montowane są w szafkach kuchennych, pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca i uzyskać dodatkową przestrzeń do zagospodarowania – w szafce zmieszczą się bowiem niewielkie naczynia, przybory kuchenne lub przyprawy.


Elastyczność

Urządzenia AGD do zabudowy mają kolejną zaletę, jaką jest elastyczność
w wyborze źródła zasilania sprzętów. Bez problemu możemy wybrać piekarnik elektryczny, a płytę gazową lub odwrotnie - piekarnik gazowy,
a płytę indukcyjną.

Mamy pełną dowolność w wyborze źródła zasilania, co jest trochę bardziej skomplikowane w przypadku urządzeń wolnostojących.
   

Bezpieczeństwo

Jednym z powodów, dla których wiele osób rozważa zakup sprzętów AGD do zabudowy są kwestie związane z bezpieczeństwem. Urządzenia przeznaczone do zabudowy są znacznie bezpieczniejsze niż modele wolnostojące, ponieważ są ukryte w meblach, dzięki czemu nie przyciągają uwagi najmłodszych. Piekarniki do zabudowy można z powodzeniem zamontować na wysokości naszego wzroku, dzięki czemu dzieci będą mieć mniejsze szanse na otworzenie drzwiczek i przypadkowe poparzenie się. Z kolei płyty grzewcze są wyposażone w wiele nowoczesnych funkcji, w tym alarmy i timery, dzięki którym nie musimy się martwić o przypalenie potrawy lub wyłączenie urządzenia.
 

Łatwo utrzymać czystość i porządek

Wbudowane sprzęty AGD, minimalizują ryzyko powstawania zakamarków i odstępów między szafkami a urządzeniami. Dzięki temu, nie ma wolnej przestrzeni, w której mogłyby się gromadzić zanieczyszczenia, kurz i resztki żywności, co stwarza higieniczne i przyjemne środowisko do gotowania.
 

Idealne do otwartych kuchni

Coraz więcej mieszkań i apartamentów oferuje mieszkańcom kuchnię połączoną z salonem. Wiele osób decyduje się zastosować takie rozwiązanie również w swoich domach. Do tego celu idealnie nadają się urządzenia do zabudowy, dzięki którym aneks kuchenny nie będzie rzucał się w oczy i stworzy spójną całość z salonem. 

Więcej: www.maxelektro.pl
 

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA