BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Kupujesz samochód? Sprawdź numer VIN przed zawarciem transakcji

18.02.2021 / czytano: 1384 razy


    Zapomnijmy wreszcie o historiach o „jednym właścicielu, który jeździ swoim samochodem
tylko do kościoła w niedziele”.

CarVertical.com to firma wykorzystująca technolo-
gię blockchain, która opracowuje globalny rejestr historii pojazdów. Dysponuje dużą bazą danych uszkodzonych pojazdów, prowadzi ewidencję
ponad 50 milionów pojazdów zgłoszonych jako
uszkodzone w różnych krajach europejskich
i Ameryce Północnej.


 

REKLAMAInformacje o samochodach i ich historii technicznej są aktualizowane systematycznie, w sposób ciągły, dzięki czemu można dostarczać raporty zawierające najnowsze i najbardziej odpowiednie dane dotyczące wypadków drogowych, aktów wandalizmu lub szkód spowodowanych klęskami żywiołowymi.
 
Większość używanych samochodów pochodzi z obcego kraju lub innego kontynentu, dlatego trudno jest śledzić zwroty akcji w ich historii. Technologia blockchain pomaga zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy, udostępniając wszystkie dostępne dane w jednym kompleksowym raporcie, dzięki czemu dane są trudniejsze do sfałszowania, modyfikacji lub manipulowania w porównaniu z informacjami przechowywanymi w scentralizowanych bazach danych.

Informacje o samochodach i ich przeszłości są pozyskiwane bezpośrednio z pojazdów.
 
CarVertical.com to pierwszy i najważniejszy na świecie dostawca raportów z historii pojazdów, które otrzymują niektóre dane pojazdów w czasie rzeczywistym. Informacje uzyskane za pośrednictwem tej metody nie ulegają przedawnieniu, co może mieć miejsce
w przypadku różnych innych baz danych, a zatem są bardziej aktualne i trudne do podrobienia. Innowacje napędzają przejrzystość!
 
Sprawdzanie VIN powinno być dopełnione przed zakupem i sprzedażą auta, aby poprzez sprawdzenie historii samochodu uniknąć kosztownych problemów.
 
Raport uzyskuje się natychmiast. W każdym raporcie sprawdzane są wszelkie dodatkowe informacje, mogące pomóc w wyborze odpowiedniego samochodu lub negocjowaniu lepszej ceny. Jest to możliwe poprzez szczegółowe sprawdzenie numeru VIN. Cała dostępna historia pojazdu jest przedstawiona w postaci pojedynczego raportu, który jest tańszy niż raporty oferowane przez inne systemy.
 
Raporty CarVertical.com zawierają historię serwisów pojazdu, informacje o ukrytych uszkodzeniach, ujawniają ewentualne cofnięcie licznika przebiegu, prezentują archiwalne zdjęcia, dotychczasową ilość właścicieli, zapisy o kradzieżach, typowe usterki każdego modelu i inne przydatne informacje
 
Raporty CarVertical.com pozwalają zaoszczędzić znaczne kwoty, bo nawet niewielka ilość brakujących informacji z historii pojazdu może oznaczać tysiące złotych dodatkowych napraw. Warto upewnić się, czy wiemy wszystko o danym samochodzie, przed jego zakupem. Warto zainwestować drobną kwotę w zakup raportu z historii pojazdu.
 
Zakup samochodu bez świadomości pełnej historii pojazdu stwarza ryzyko prowadzenia niebezpiecznego auta. Warto upewnić się, czy używany samochód nie miał poważnych wypadków, które mogą stwarzać ryzyko dla nowego właściciela i osób bliskich.
 
Raporty CarVertical.com są niemożliwe do podrobienia, bo wszystkie dane są przetwarzane i sprawdzane, a technologia blockchain potwierdza ich wiarygodność. Oznacza to, że historia samochodu nie może być zmieniana, fałszowana ani manipulowana.
 
Rada doradcza CarVertical.com obejmuje osoby obecnie lub w przeszłości zatrudnione przez największych producentów samochodów. BMW, Tesla, FIAT, General Motors – otrzymują informacje z pierwszej ręki.
 
Volkswagen, największy na świecie producent samochodów, zaprosił CarVertical.com do przyłączenia się do inkubatora Future Mobility, aby wspólnie rozwijać projekty blockchain.
 


 

Lista komentarzy

23-02-2021 17:58 Sebastian K. napisał:
Korzystam z carvertical już kilka lat, podobają mi się ich raporty, jednak nie wiedziałem, że jest to tak duża i ważna firma. Czasami spotykam też nie tak pozytywne opinie o tej firmie, ale jeśli współpracuje nawet z Volkswagenem, uważam, że na pewno jest godna zaufania.Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA