BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Lepiej sprawdź, kto czeka za drzwiami

24.11.2020 / czytano: 935 razy

 
Pandemia spowodowała duże zmiany w naszym życiu. Znacznie więcej czasu spędzamy w swoich domach czy mieszkaniach, ale to nie sprawia, że chociażby złodzieje nie grasują. Systemy alarmowe wzmacniają nasze poczucie bezpieczeństwa, a dodatkowo działają również w nocy.
 
Domofony z kamerką dają też możliwość sprawdzenia, kto czeka za drzwiami. Dzięki przekazowi wideo możemy sprawdzić, kto przybywa do nas z wizytą albo np. kurierowi przekazać informacje, gdzie zostawić paczkę, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu.

REKLAMAFirma MMA-TECH mmatech.pl to doświadczony partner w zakresie sprzedaży, montażu, serwisu, instalacji, konfiguracji i modernizacji oraz konserwacji elektronicznych systemów zabezpieczeń:
 
- systemy telewizji dozorowej CCTV, rejestracja, podgląd na żywo
 
- systemy alarmowe / dom, mieszkanie, biuro, sklep, magazyn
 
- systemy kontroli dostępu
 
- sieci komputerowe LAN, Wi-Fi
 
- wideodomofony, domofony.
 
Personel zarządzający działem technicznym, jak i sprzedaży posiada wieloletnie, ponad 20 letnie doświadczenie w branży zabezpieczeń elektronicznych. Technicy stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez częste szkolenia techniczno - branżowe. - Zapewniamy wysoką jakość oferowanych usług i szybką realizację co potwierdzają referencje przekazane nam przez naszych klientów – podkreślają menadżerowie MMA-TECH. – Zlecenia wykonujemy po wcześniejszym dokonaniu wizji lokalnej, po dokładnym określeniu potrzeb klienta i ocenie zagrożeń, jakie występują przy danym obiekcie. Wizja lokalna nie wiąże się z dodatkowymi kosztami i jest niezobowiązująca.
 
To co wyróżnia zespół specjalistów MMA-TECH to między innymi ogromne zaangażowanie w jakość obsługi i zadowolenie klientów. Zaproponowany w ofercie sprzęt klient zawsze może obejrzeć i przetestować w salonie sprzedażowym. - W stałej ofercie, instalacji i sprzedaży, posiadamy pełen przekrój sprzętu oferowanego przez czołowych producentów urządzeń z zakresu monitoringu cctv, alarmów, kontroli dostępu, videodomofonów – dodają specjaliści MMA-TECH.
 
Wszystkie obiekty, z jakimi spotykamy się na co dzień są narażone na zaistnienie w nich działań niepożądanych: włamań, kradzieży, aktów wandalizmu. Dlatego montowane są systemy ochronne:
 
- monitoring domu i monitoring w mieszkaniu
 
- monitoring firmy i monitoring sklepu
 
- monitoring magazynów i monitoring linii produkcyjnych
 
- monitoring pracowników, klientów
 
- monitoring zewnętrzny i monitoring wewnętrzny
 
- monitoring osiedla
 
Jednymi z najczęstszych klientów są wspólnoty i zarządy wspólnot mieszkaniowych oraz firmy administrujące nieruchomościami w typie osiedli domów i bloków mieszkaniowych. Nie mniejszą grupę klientów stanowią biura, magazyny, sklepy, firmy produkcyjne, ale również nasze domy, mieszkania. Wszędzie tam potrzebna jest pełna kontrola nad działaniami ludzi, maszyn, naszym majątkiem i zdarzeniami, które mogą tam zaistnieć.
 
Zainstalowane kamery widoczne na budynku skutecznie odstraszają potencjalnych intruzów, a jeśli jednak mimo to zaistnieje niepożądane zdarzenie, zarejestrowany materiał pomoże nam w sprawnym rozpoznaniu i zatrzymaniu osób biorących udział w zdarzeniu oraz zapewni nam niepodważalny dowód w trakcie ewentualnej rozprawy sądowej.
 
Monitoring z nagrywaniem to system, który utrwala obraz z kamery umieszczonej w newralgicznym miejscu. Nagrywanie realizują urządzenia rejestrujące zdarzenia na dysku twardym zwane potocznie rejestratorami. Jakość obrazu monitoringu jest zależna od rozdzielczości zastosowanych kamer oraz rejestratorów. Monitoring w nocy wymaga zastosowania kamer współpracujących z promiennikami podczerwieni.
 
W celu zobaczenia, co się dzieje w obiekcie i wokół obiektu lub zapoznania się z nagranym materiałem nie jesteśmy skazani na siedzenie przed monitorem. W miejscach ze stałym dostępem do internetu, prawidłowa instalacja, konfiguracja oraz podłączenie systemu umożliwi zdalny dostęp i podgląd obrazu zapisanego z systemu w każdej chwili i z dowolnego miejsca na świecie przy użyciu urządzeń mobilnych, które również posiadają dostęp do internetu np. smartphone, tablet, laptop, a czasem nawet smart-tv.
 
Marki urządzeń i systemów, które są w ofercie MMA-TECH: Dahua, Hikvision, BCS, Optiva, Novus, Introx, Bosch security, Siemens, Panasonic, Kenik, Roger, Rokonet, Satel, DSC, Risco, Jablotron, Elmes, Vidos, Commax, Acco.
 
Firma MMA-TECH chętnie podejmuje różne formy współpracy, w różnych wariantach. Duże doświadczenie i dobrze wyposażony dział techniczny pozwalają na realizacje zleceń jako generalny wykonawca, ale również jako podwykonawca.
 
Szczegółowe informacje można uzyskać łącząc się z numerami telefonów podanymi w zakładce KONTAKT.
 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA