BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Lepiej wynająć kserokopiarkę niż ponosić koszt zakupu drogiego urządzenia na własność

06.12.2022 / czytano: 1471 razy


   
Przedłuża się mocno już uprzykrzona pandemia i co gorsza okresowo wzmaga się, objawiając się ciągle licznymi nowymi zachorowaniami. Wygląda na to, że na wiele lat musimy się pogodzić z tlącym się zagrożeniem. Upowszechniła się przez to praca zdalna oraz wiele usług internetowych i innych komputerowych.
 
Jedną z takich usług jest dzierżawa kserokopiarek
na terenie Warszawy i innych miast. Nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne umożliwiają pracodawcom, pracownikom i interesantom szybki przepływ dokumentów. 
 

REKLAMADzięki takiej dzierżawie możemy zaoszczędzić środki finansowe, unikając samodzielnego kupowania sprzętu biurowego. Postęp technologiczny otwiera nam nowe, tańsze i bardziej efektywne możliwości bieżącej działalności. 

Większość efektywnych kserokopiarek kosztuje kilka lub nawet kilkaset tysięcy złotych. A przecież bardziej opłacalny jest wynajem kserokopiarek. Okazuje się bowiem, że w miesięcznych okresach rozliczeniowych czynsz z ograniczoną liczbą wydruków zazwyczaj jest mniejszy od płacenia comiesięcznych rat bankowych w wariancie zakupu kserokopiarki - tak podpowiada popularna telewizja internetowa pod24.info. Obecnie ceny wynajmu po kalkulacji są korzystniejsze niż zakup urządzenia, jak to dawniej było dość powszechne. 
 
Z roku na rok na rynek wychodzą urządzenia o coraz lepszych parametrach, dlatego trudno byłoby nadążać z kupowaniem coraz nowszych wersji zaawansowanych technologicznie urządzeń. Ponadto dzierżawa daje nam pewność, że w przypadku awarii, że nie pozostaniemy bez potrzebnego sprzętu. Ewentualne awarie przestają być naszym zmartwieniem, bo wszystkim zajmuje się specjalistyczna firma, a comiesięczny czynsz z ograniczoną liczbą wydruków zazwyczaj jest mniejszy od płacenia rat bankowych za kserokopiarkę zakupioną na własność. 

Przedsiębiorstwo lub inny podmiot zlecający płaci bowiem tylko za użytkowanie kserokopiarki, a nie za zakup urządzenia, jakie dawniej było posiadane na własność.

Korzystniejsze jest rozliczanie comiesięcznego abonamentu, z uzupełniającą opłatą wyliczaną na podstawie konkretnych ilości wykonanych wydruków. Dzięki temu zleceniodawca ponosi koszty znacząco mniejsze, tylko za faktycznie wykorzystanie kserokopiarki.
 
Dodatkowo firma specjalistyczna zapewnia opłacalne, atrakcyjne 
   
pakiety oraz dopasowuje warunki dzierżawy do specyficznych potrzeb zleceniodawcy. Warto tu dodać, iż zawierana umowa zobowiązuje do stałego serwisowania urządzenia i pilnego reagowania na ewentualne awarie. Wariant wynajmowania kserokopiarki zapewnia przedsiębiorstwu oszczędności finansowe, bo eliminuje ewentualne koszty w razie awarii, dawniej zmuszającej do natychmiastowego zakupienia nowego urządzenia. Tymczasem w wariancie wynajmu urządzenia, w razie awarii, zostanie on pilnie wymieniony na zastępczą kserokopiarkę.
 
Kserokopiarki dzierżawić można w Warszawie, Łodzi, Krakowie i w innym mieście i jednocześnie w każdym z tych miast zapewniony jest profesjonalny serwis kserokopiarek.
 
(ac)
Materiał zewnętrzny.

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA