BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Małomiasteczkowa Trasa w Krakowie

17.09.2018 / czytano: 1309 razy

Po półtorarocznej przerwie w aktywności artystycznej Dawid Podsiadło wraca na scenę. Po publikacji singla „Małomiasteczkowy” zapowiadającego trzecią płytę artysty - album, którego premierę zaplanowano na jesień 2018 r., wg deklaracji artysty będzie wypełniony muzyką do tańca.

REKLAMAUtwór został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez fanów, w ciągu tygodnia osiągając ponad 3 mln wyświetleń w serwisie Youtube oraz klasyfikując się na pierwszym miejscu najczęściej odtwarzanych polskich utworów na platformie Spotify.
 
- Po dwóch solowych albumach gdzie przeważały wolne i refleksyjne utwory napisane w języku angielskim, dojrzałem do tego, żeby całą płytę napisać i zaśpiewać po polsku, a jednocześnie zderzyć tę prawdę w tekstach z muzyką, która poruszy do tańca i do zabawy. Tak to dziś czuję i tak wymyśliłem emocje, które chcę ludziom przekazać na tych nagraniach - wyznaje Dawid Podsiadło.
 
Powrotowi Dawida na scenę będzie towarzyszyć „Małomiasteczkowa" trasa koncertowa, w wyjątkowej oprawie wizualnej, do której wykonawca zdążył nas już przyzwyczaić. Przewrotnie do nazwy, będą to największe miasta i aglomeracje, a koncerty odbędą się w halach widowiskowych mogących pomieścić kilkanaście tysięcy widzów. 
 

Już dziś zapraszamy na Małomiasteczkowy koncert do Krakowskiej Tauron Areny! Odbędzie się on 23 listopada br. Pozostałe daty w innych miastach:
27.10 – Katowice (Spodek), 
04.11 – Wrocław (Hala Stulecia), 
20.11 – Wrocław II (Hala Stulecia),
29.11 – Gdańsk/Sopot (ERGO ARENA), 
01.12 – Szczecin (Netto Arena),
05.12 – Poznań II (Hala Arena),
06.12 – Poznań (Hala Arena),
08.12 – Warszawa (Torwar),
16.12 – Warszawa II (Torwar)
 
Będą to jedyne dedykowane nowemu albumowi, premierowe koncerty Dawida w tym roku. Wcześniej Artysta pojawi się z krótkimi koncertami tylko na czterech festiwalach muzycznych, zapowiadając to, co przygotowuje dla fanów na swojej jesiennej trasie.
 
Warto przypomnieć, że tuż przed tym, kiedy z końcem 2016 roku Dawid ogłosił przerwę od działań muzycznych (w tym koncertowania), wszystkie ogłoszone przez niego biletowane koncerty wyprzedały się błyskawicznie (ponad 45 tyś sprzedanych biletów), a w samej Warszawie Artysta zgromadził ponad 15 tyś fanów na 5 koncertach na przestrzeni jednego roku.

Bilety dostępne na:  
www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.goingapp.pl, w aplikacji Going. oraz w punktach sprzedaży Empik, Saturn i Media Markt
 
Strategicznym partnerem wydarzenia jest bank Credit Agricole. 
 
Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin  

Do zobaczenia pod sceną! 

 
źródło: http://www.goodtaste.pl
(oprac. K)

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA