BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Malowanie dachów w Małopolsce

02.09.2020 / czytano: 931 razy

 
Dobrze pomalowany dach ma bardzo duży wpływ
nie tylko na estetykę budynku, ale również jego bezpieczeństwa. Dachy można malować na wiele różnych sposobów - o tym, który w danym przypadku sprawdzi się najlepiej decyduje przede wszystkim rodzaj materiału, z jakiego został wykonany.

Decydując się na zmianę czy odświeżenie koloru poszycia dachowego warto przy okazji sprawdzić
jego stan techniczny i dokonać niezbędnych napraw.


 

REKLAMACzy warto malować poszycia dachowe?

Malowanie jest skutecznym sposobem na odnowienie pokrycia dachowego (stosowane jest przede wszystkim do poszyć wykonanych z blachy, co jednak nie oznacza, że nie może być zastosowane gdy dach wykonano z innych materiałów). Wskutek działania czynników atmosferycznych dachy nie tylko tracą swoją pierwotną estetykę, ale również często ich stan techniczny ulega pogorszeniu, dlatego warto co jakiś czas nie tylko kontrolować jego stan, ale również odświeżać kolor, co z pewnością będzie miało pozytywny wpływ na wygląd całego budynku.

Malowanie i czyszczenie dachu są czynnościami wymagającymi wiedzy i umiejętności, a także zastosowania profesjonalnych środków, dlatego warto zadanie to powierzyć firmom, które się w tym specjalizują. Takim firmom jak FESTAL.


 
FESTAL - profesjonalizm i wysoka jakość usług 

Firma FESTAL zajmuje się szeroko rozumianą renowacją poszyć dachowych na terenie województwa małopolskiego. Pracownicy firmy dysponują nie tylko doświadczeniem, ale i szerokim zakresem wiedzy, dzięki czemu wszystkie usługi wykonywane są profesjonalnie, z zachowaniem bardzo wysokiego poziomu wykonania usługi. Ponadto wszystkie materiały, które zastosowane zostają w czasie pracy są najwyższej jakości, co pozwala na skuteczną naprawę oraz efektywne malowanie poszyć dachowych niezależnie od tego, w jakim są stanie i jakich materiałów użyto do ich wykonania. Dla zwiększenia efektywności pracy, FESTAL wykorzystuje specjalistyczne wysokociśnieniowe myjki wykorzystujące gorącą wodę, co pozwala na bardzo dokładne oczyszczenie poszycia dachowego z niemal każdego rodzaju zanieczyszczeń.

Firma FESTAL dba nie tylko o zadowolenie klientów, wykonując usługi na najwyższym poziomie. Dokłada także wszelkich starań do tego, by możliwie jak najskuteczniej chronić środowisko naturalne. W zależności od potrzeb możliwe jest dwukrotne lub trzykrotne malowanie poszycia dachowego w celu zapewnienia mu estetycznego wyglądu i ochrony przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych na długie lata.

Pierwsza i jedyna  w Polsce

Praca z dachem, który pokryty jest silnymi zabrudzeniami, zatłuszczeniami czy łuszczącą się farbą nie należy do najłatwiejszych. Szczególnie trudne jest usunięcie tego rodzaju zanieczyszczeń, a bez tego nie ma możliwości wykonania dobrze prezentującego się malowania czy skutecznej naprawy. Dlatego też w celu skutecznego usunięcia wszelkich nieczystości, FESTAL jako pierwsza i póki co jedyna firma w Polsce, do czyszczenia dachowych poszyć stosuje wysokociśnieniowe mycie gorącą wodą (75oC). To pozwala na bardzo skuteczne usunięcie niemal wszystkich zabrudzeń, przez co można przystąpić do dalszych prac poprawiających stan techniczny i estetykę dachu. Wysoka jakość usług, staranność i precyzja to priorytety w codziennej pracy firmy FESTAL. 
 
Jeżeli są Państwo zainteresowani malowaniem dachów w Krakowie to  zachęcamy do kontaktu z firmą Festal.Publikacja promocyjna

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA