BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Mini rolety są obecnie jednym z najpopularniejszych systemów osłony okien

19.11.2017 / czytano: 411 razy


Mini rolety - gdzie się sprawdzają? 

Charakteryzują się stosunkowo prostym montażem i niewielką ceną, co sprawia, że są one kupowane coraz chętniej.

Gdzie można je zastosować? I dlaczego warto je kupić?

REKLAMAMini rolety dzień noc - dlaczego są tak popularne?
 
Mini rolety cieszą się sporym zainteresowaniem kupujących z kilku powodów. Są przede wszystkim łatwe w montażu, który jest praktycznie bezinwazyjny. Roletę można zamontować na oknie z pomocą nożyczek i odpowiedniemu docinaniu żyłki. Do ich zainstalowania nie jest wymagana wiertarka, co sprawia, że mini rolety są produktem często wybieranym przez inwestorów, którzy nie znajdują się w jej posiadaniu.

W marketach budowlanych i sklepach
z produktami budowlanymi znajdziemy szeroką ofertę mini rolet. Co jest kolejnym atutem decydującym o ich popularności? Rolety w wersji mini dostępne są w wielu kolorach, wzorach i rozmiarach, są też mini rolety dzień i noc. Dzięki czemu możliwe jest ich dopasowanie praktycznie do każdego wnętrza i okna.

W przeciwieństwie do innych systemów osłony okien mogą być one instalowane również na oknach uchylnych, co powoduje ich znaczną przewagę.
   
 
A jeśli w sklepie nie znajdziemy rolet, które będą odpowiednie do naszych okien, zawsze możemy - za niewielką dopłatą - wyposażyć się w takie na zamówienie.
 
Gdzie sprawdzą się rolety mini?
 
Tradycyjne rolety miały szczególny problem z oknami uchylnymi. W przypadku ich otwarcia materiał zwisał pionowo i nie przylegał do okna. Tworzyło to mało estetyczny obraz, któremu daleko było również od funkcjonalności. Tę niedogodność miały rekompensować prowadnice, które instalowano po bokach okien. Niestety koszt ich montażu był dość wysoki, a efekt wizualny nadal niezbyt atrakcyjny.
 
Mini rolety pozwalają uporać się z tym problem skutecznie dzięki mechanizmowi żyłkowemu. Roleta jest prowadzona na żyłce, dzięki czemu przylega do okna, nawet wtedy, gdy znajduje się ono w nietypowej pozycji. Co więcej, montaż całego mechanizmu jest bardzo prosty, a efekt wizualny dyskretny i nowoczesny.

Więcej: www.RollCenter.pl


 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA