BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Mobilne wystawianie faktur z Intaxo.pl - teraz także na iPhone'a

22.02.2020 / czytano: 1421 razy


Upowszechnia się księgowość internetowa – dostępna na wyciągnięcie ręki, a raczej na wyciągnięcie telefonu komórkowego. Bo nowoczesny, intuicyjny i bogaty
w przydatne funkcje program www.Intaxo.pl do fakturowania online dostępny jest w formie aplikacji pod przeglądarkę oraz aplikacji mobilnych na systemy Android i iOS. 

Program Intaxo.pl umożliwia też wystawianie dokumentów w różnych językach i walutach,
z automatycznym przeliczeniem ich kursów publikowanych przez NBP. Program pozwala wyszukiwać klientów po numerze NIP lub REGON
w bazie GUS. Użytkownicy, dla których istotna jest kontrola finansów firmy, docenią interaktywne wykresy w module analiz.


REKLAMAKsięgowość internetowa Intaxo jest dobrym rozwiązaniem dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Pozwala zaoszczędzić czas i rozliczać się samodzielnie, bez pomocy biura rachunkowego. Program obejmujący księgowość online – ze względu na jego mobilność
i niezależność od platformy – z pewnością doceni każdy właściciel firmy wykonujący pracę w  

różnych miejscach, często nie mający dostępu do komputera stacjonarnego. Jeśli pracujesz w jednym miejscu
(np. w siedzibie firmy), także docenisz system Intaxo.


Księgowość internetowa pozwala jednym kliknięciem generować wydruki KPiR, ewidencji VAT, zaliczki na podatek dochodowy czy deklaracje VAT.

Ponadto, program w niezwykle prosty sposób wyliczy kilometrówkę, odpisy amortyzacyjne pojazdów i innych środków trwałych oraz rozliczy zakup 
   
pojazdu. To wszystko wymaga tylko minimalnego nakładu czasu, a może dać sporą oszczędność pieniędzy, które trzeba byłoby co miesiąc przeznaczać na korzystanie z usług biura rachunkowego. Intuicyjnie działający program Intaxo jest przewodnikiem po księgowości online.  
 
Zastanawiasz się, czy dasz radę samodzielnie prowadzić księgowość swojej jednoosobowej firmy? Jak wylicza się składki ZUS, podatek dochodowy, prowadzi ewidencje dokumentów sprzedażowych i zakupowych?
 
Te i wiele innych kwestii wcale nie muszą być czymś skomplikowanym, jeśli mamy do dyspozycji odpowiednie narzędzie. Intaxo to oprogramowanie księgowe stworzone dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, z naciskiem na podwykonawców i freelancerów. Umożliwia ono wystawianie faktur i wprowadzanie kosztów, prowadzenie ewidencji KPiR oraz VAT, obliczanie zaliczek PIT, podatku VAT i składek ZUS, czyli wykonywanie tych wszystkich czynności, które realizowałoby biuro rachunkowe.  
 
Wszystko to, po prawidłowym skonfigurowaniu, odbywa się całkowicie automatycznie. Program
do prowadzenia księgowości online jest na bieżąco aktualizowany zarówno pod względem merytorycznym (zmiany przepisów), jak również technicznym (nowe funkcje).  
 
Księgowość elektroniczna - książka przychodów i rozchodów w Intaxo  
 
Księgowość internetowa Intaxo to wygoda i znaczna oszczędność pieniędzy w prowadzonej działalności gospodarczej. Za wybraniem tego rozwiązania w szczególności przemawia oszczędność, która rocznie wynieść może nawet 4000 złotych netto! Nad zgodnością programu z przepisami czuwa zespół księgowych i programistów, dzięki czemu użytkownicy mogą bez obaw skupić się na rozwijaniu własnego biznesu.  
 
Przygotowanie księgowości do pracy to tylko dwie minuty, podczas których należy wybrać m.in. Urząd Skarbowy, sposób rozliczenia podatków PIT, VAT i składek ZUS. Wszystkie te dane można podać chronologicznie, tak więc jest pewność, że wyliczenia generowane będą prawidłowo. Wszystkie operacje księgowane są automatycznie, a od użytkownika, za wyjątkiem prawidłowego wystawiania dokumentów, nie są wymagane żadne dodatkowe czynności.  
 
Jak działa księgowość online Intaxo?  
 
W dużym skrócie – korzystanie z księgowości internetowej polega na wystawianiu faktur sprzedaży, wprowadzaniu kosztów (faktur zakupowych) i prowadzeniu ewidencji majątku. Użytkownik nie musi pochylać się nad wyliczaniem podatku dochodowego, podatku VAT i składek na ubezpieczenie społeczne.
 
To wszystko wylicza program na podstawie bieżących wskaźników, o których aktualność dba zespół ekspertów. Użytkownik nie musi nawet pamiętać o terminach płatności do Urzędu Skarbowego i ZUS – o wszystkim informuje go księgowość online po zalogowaniu do programu, zarówno w wersji webowej, jak i mobilnej. Ponadto księgowość internetowa pomaga także ewidencjonować środki trwałe czy wygenerować plik kontrolny JPK_VAT, w którym zawarte jest zestawienie wszystkich dokumentów zarejestrowanych w ewidencji zakupów i sprzedaży.  
 
Intaxo zapewnia:  
 
automatyczne księgowanie operacji  
 
obsługę wyposażenia i środków trwałych  
 
proste rozliczanie kilometrówki  
 
wyliczanie podatków i składek  
 
e-deklaracje i eksport JPK  
 
Korzystanie z księgowości Intaxo pozwoli skupić się na tym, co ważne, czyli na rozwijaniu firmy. Pozwala na rozliczanie działalności firmy - w domu, jednym kliknięciem, kiedy właściciel ma na to czas. Ponadto, cała taka księgowość online dostępna jest 24 godziny na dobę, dzięki aplikacji mobilnej w telefonach z systemem Android oraz iOS. Dzięki niej składki ZUS, podatki, środki trwałe czy plik kontrolny JPK_VAT oraz wiele innych kwestii, które związane są z prowadzoną działalnością gospodarczą, łatwo można obsługiwać samodzielnie, mocno oszczędzając na kosztach.    
 
Program do fakturowania  
 
Wygodna i funkcjonalna księgowość online stworzona została pod kątem potrzeb osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Księgowość internetowa Intaxo umożliwia m.in. łatwe wprowadzanie kosztów uzyskania przychodu z podziałem na media, koszty pojazdów, paliwa oraz kosztów leasingu. System umożliwia też wyliczanie amortyzacji środków trwałych, prowadzenie ewidencji KPiR oraz VAT, obliczanie zaliczek na podatek dochodowy, wyliczanie podatku VAT i składek ZUS.  
 
Program pomaga także szybko i bezbłędnie wystawiać faktury. Wszystko to odbywa się całkowicie automatycznie i nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu.  
 
Program do księgowości  
 
Faktury firmy dostępne są również za pośrednictwem aplikacji mobilnej na telefonach iPhone i z systemem Android. Program umożliwia szybkie wystawianie faktur i wysyłanie ich do klientów. Pozwala też na ewidencję kosztów w formie skanów (zdjęć).  
 
Wystarczy zainstalować aplikację, aby przekonać się już teraz jak wygodne może być fakturowanie.  
 
Program magazynowy Intaxo  
 
Umożliwia łatwą kontolę ilości posiadanego towaru. Moduł posiada funkcje wspierające bieżącą sprzedaż oraz narzędzia zarządzania produkcją. W programie magazynowym Intaxo można także generować zamówienia na podstawie rezerwacji.  
 
Intaxo.pl  publikuje także porady dla średniego i małego biznesu. W blogu można zapoznać się z artykułami: Jak utrzymać klienta i co zrobić, by wrócił?•10 książek, które powinien przeczytać każdy właściciel firmy•10 pomysłów na prezent dla biznesmena•Linkedin – baza CV czy źródło pozyskiwania klientów?•Biznes plan w 6 krokach•Pomysły na biznes w małym mieście?•Najważniejsze książki z tematyki startup’ów i własnego biznesu•Ux i Ui - czym się różni•Raje podatkowe w Unii Europejskiej•Jak marżować, aby nie stracić klienta?  
 
Więcej:  Intaxo.pl


 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA