BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Na czym polega flok?

03.12.2020 / czytano: 771 razy

 
Flokowanie to jedna z najbardziej atrakcyjnych obecnie metod zdobienia papieru i innego podłoża.

Proces ten polega na naniesieniu strzyży tekstylnej
na papier w celu uwypuklenia nadruku np. na kartach świątecznych, zaproszeniach ślubnych oraz na innych produktach firmowych.

REKLAMAFlock nanoszony jest elektrostatycznie na arkusze pokryte klejem za pomocą np. sitodruku. Włókna flocku wbijają się w warstwę kleju i ustawiają się prostopadle do niej. Flokowanie powierzchni daje efekt podobny do zamszu. W galerii realizacji https://www.alterflock.pl eksponowane jest szerokie zastosowanie flocku na zdobienie papieru i innego podłoża.
 
- Nasza firma została zarejestrowana w 2004 roku, ale już od połowy lat 90. flokowanie jest naszą pasją – podkreślają menadżerowie Alter Flock. - Nasza wiedza i praktyka sprawiają, iż jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Realizujemy różnego typu zamówienia, dzięki czemu nieustannie doskonalimy naszą wiedzę i umiejętności.
 
Flokowanie jest zaawansowaną techniką nadruku wykorzystywaną w różnych obszarach działalności, m.in.:
 
- koszulki reklamowe

- smycze reklamowe

- zdobienie papieru

- inne akcesoria
 
Alter Flock to firma współpracująca z wieloma cenionymi w branży podmiotami. Doświadczenie, doskonała koordynacja pracy oraz łatwość nawiązywania relacji partnerskim sprzyjają realizacjom zamówień dla znanych agencji reklamowych oraz publicznych instytucji.
 
Każdemu klientowi zapewniane są kompleksowe usługi: doradztwo, pomoc przy projekcie graficznym oraz indywidualnie dobrane do projektu techniki zdobienia. - Każde zlecenie wykonujemy własnoręcznie na naszym sprzęcie, dlatego gwarantujemy wysoką jakość naszych usług – wyjaśniają sposób realizowania zamówień specjaliści Alter Flock.
 
Nadruk na tekstyliach
 
Wykonywać także można odporny na zniszczenia nadruk na koszulki reklamowe. Oferowane są dwie metody nadruku flockiem na tekstyliach. Pierwsza to flokowanie bezpośrednio na materiał. Ta metoda pozwala na większy wybór wysokości flocku, a nadruk jest miękki i miły w dotyku. Druga metoda, termotransferowa daje możliwość drukowania wielokolorowego (do 5 kolorów) oraz pozwala na lepsze odwzorowanie szczegółów logotypu. Wykonywane są nadruki na wykrojach oraz na produktach gotowych. W galerii https://www.alterflock.pl zobaczyć można wykonane nadruki na koszulkach reklamowych.
 
Elementy samochodowe
 
Można nanosić flock także na elementach tapicerki samochodowej. Metoda ta zwana jest przez niektórych zamszowaniem. Flokowanie to doskonałe rozwiązanie stosowane w celu pochłaniania refleksów świetlnych. Oprócz wyjątkowego wyglądu flokowanie znacznie poprawia komfort jazdy. Flock stosuje się w samochodach rajdowych w celach praktycznych, a w autach prywatnych w celach wizualno – estetycznych. Bogactwo dostępnych kolorów sprawia, że każdy, nawet najbardziej zniszczony element znowu będzie wyglądał jak nowy.
 
Kolorystyka
 
Alter Flock oferuje najwyższej jakości strzyżę tekstylną w szerokiej gamie kolorystycznej. Występuje ona w dwóch rodzajach: elektrostatycznym, stosowanym przy bezpośrednim nadruku na materiał oraz w wariancie termotransferowym, naniesionym na podkład papierowy do przeniesienia na materiał za pomocą prasy. Obydwie metody nadają się na koszulki reklamowe, smycze oraz do zdobienia papieru.
 
Flokowane wieszaki
 
Ten produkt idealnie pokazuje najlepsze zastosowanie flokowania na różnych powierzchniach, także na wieszakach ubraniowych. Flock wykorzystywany na ubraniach, wybiórczo na papierze, na tapicerce samochodowej - odwzorowuje możliwości techniki flokowania. W tym przypadku estetyczne, ale także bardzo praktyczne zastosowanie rozwiązuje problem niekontrolowanego zsuwania się ubrań z wieszaków standardowych. Flock wykonywany jest na wieszakach powierzonych od klienta lub na zamówienie, z wykorzystaniem modeli z kolekcji współpracujących producentów.
 
 
Smycze
 
Smycze reklamowe, znane również jako logobandy są popularnym, praktycznym i jednym z najtańszych gadżetów reklamowych.
 
Akcesoria
 
W ofercie są nie tylko smycze reklamowe, ale i akcesoria do nich. Realizowane są także nietypowe zlecenia wykończenia smyczy reklamowych.
 
Czapki
 
W ofercie jest kilka wzorów czapek. Metodę nadruku dostosowana jest w zależności od kroju, często z wykorzystaniem doskonałych produktów Promostars.
 
Odzież
 
Wszechstronna kolekcja odzieży reklamowej. Szeroki asortyment wzorów i kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego do wyróżnienia swojej oferty.
 
Długopisy
 
Oferowana jest bogata oferta artykułów piśmienniczych. Większość produktów jest dostępnych w magazynie. Bardzo szeroki wachlarz cenowy zadowoli każdego klienta – oferowane są długopisy oraz zestawy piśmiennicze: plastikowe, metalowe, z akcesoriami.
 
Parasole
 
Parasole reklamowe wykorzystywane jako gadżet reklamowy do promocji i reklamy swojej firmy. Możliwość wykonania nadruków reklamowych metodą sitodruku. Nadruk wykonany jest specjalną farbą, która jest elastyczna i specjalnie przystosowana do tego typu materiału. Bardzo duży wybór w zależności od rodzaju składania, ilości paneli, koloru.
 
Taśmy satynowe
 
Taśma ozdobna, dostępna w szerokościach od 8 mm do 25 mm i w różnorodnej kolorystyce. Metoda nadruku to plastizol transferowy lub sublimacja. Stosowana do pakowania prezentów.
 
 
Szczegółowa oferta: https://www.alterflock.pl


 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA