BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Na Wielkanocne Jarmarki jedziemy do Wiednia i Pragi

02.03.2018 / czytano: 537 razy

 
Zamiast przesiadywać przy zbyt obficie zastawionym świątecznym stole, coraz więcej rodaków wybiera aktywny wypoczynek w Wielkanoc.

Ostatnio szczególnie dużym powodzeniem cieszą się zorganizowane wyjazdy autokarowe, z przewodnikiem i ze zwiedzaniem miasta na Jarmarki Wielkanocne do Wiednia i Pragi.

REKLAMABiuro Turystyczne Mega Wakacje zaczyna przyjmowanie zgłoszeń na tegoroczną Wielkanoc. – Tak jak w ostatnich latach spodziewamy się ogromnego zainteresowania tymi świątecznymi ofertami – zapowiada Paweł Tobolczyk z www.Mega-Wakacje.com.pl  - Dlatego jesteśmy przygotowani logistycznie nawet na bardzo liczne zgłoszenia.

Wiele osób uwielbia specyficzny klimat takich Jarmarków: kupić, nie kupić, pooglądać warto. Zwłaszcza, że organizatorzy dbają o liczne dodatkowe atrakcje, a ceny na takich świątecznych Jarmarkach w pobliskich stolicach obecnie są dla Polaków już dość dostępne, bo rośnie siła nabywcza polskiej waluty i zamożność nas wszystkich.

Dla coraz większych ilości osób taki kilkudniowy rodzinny wypad do sąsiedniego lub nawet dalszego kraju już nie jest problemem. 
   
 
Corocznie, zwiększone wyjazdy na wypoczynek świąteczny otwierają sezon turystyczny wiosenno-letni i jak co roku, w tych miesiącach ceny letniego wypoczynku, rezerwowanego i opłacanego z wyprzedzeniem są niższe niż w pełni sezonu. Dlatego warto już teraz “zaklepać” sobie atrakcyjne oferty. - Główne kierunki są te same, co od kilku lat: Egipt, Tunezja, Turcja, Grecja, także Włochy – wylicza Paweł Tobolczyk. - A w ostatnich dwóch latach znacznie zwiększyło się zainteresowanie wypoczynkiem w Chorwacji i Czarnogórze, a także w Bułgarii i Rumunii.
 
Nie brakuje chętnych do wypoczywania także w odleglejszych krajach, jak Tajlandia, Sri Lanka i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Bliższych informacji udziela Paweł Tobolczyk z Mega Wakacje,
tel. 604 834 720, e-mail: megawakacje(at)gmail.com 

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA