BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Najciekawsze koncerty metalowe tej wiosny – zobacz nasze propozycje

26.02.2020 / czytano: 965 razy


W serwisie Biletomat.pl  łatwo można kupować bilety na przeróżne imprezy – od Festiwalu Czekolady poprzez koncerty artystyczne dla wszystkich pokoleń, miłośników różnych gatunków muzyki, od koncertów operowych
po hard metal.   

Na stronie głównej użytkownicy znajdują różnorodny przegląd propozycji z całej Polski
i w różnych terminach. Każdy znajdzie ciekawe propozycje dla siebie.

REKLAMAW serwisie Biletomat.pl łatwo można zarezerwować bilety na koncerty metalowe.
Kilka propozycji bardzo wielu koncertów oferowanych przez serwis Biletomat.pl:
 

Rock’n’rollowa supergrupa Black River znowu w akcji

Po świetnych koncertach w kwietniu 2019 roku, Black River powraca, by promować swój najnowszy album, „Humanoid”. Z tej okazji zespół wystąpi na czterech klubowych koncertach:
w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie oraz Gdańsku.  
 
BLACK RIVER to grupa, w skład której wchodzą muzycy znani z takich formacji jak BEHEMOTH, DIMMU BORGIR, ROOTWATER, GEISHA GONER, HUNTER, VESANIA, czy NEOLITHIC. Po kilkuletniej przerwie spowodowanej kłopotami zdrowotnymi wokalisty Maćka Taffa, BLACK RIVER powróciło do aktywności wydawniczej i koncertowej, czego świadectwem jest nowy, bardzo dobrze przyjęty album „Humanoid” oraz okazjonalne koncerty tuż po jego wydaniu. W tym roku BLACK RIVER planuje koncertować jeszcze więcej, a okazję do zobaczenia zespołu na żywo będą mieli fani w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku.
 
Od początku istnienia BLACK RIVER działa w niezmienionym składzie:  

Maciej Taff – wokal
 
Piotr „Kay” Wtulich – gitara
 
Artur „Art” Kempa – gitara
 
Tomasz „Orion” Wróblewski – bass
 
Dariusz „Daray” Brzozowski – perkusja
   

Na wiosennych koncertach na pewno nie zabraknie utworów z poprzednich, znakomitych płyt zespołu: debiutu „Black River” (2008) oraz „Black’n’Roll” (2009).  
 
Natomiast Rebelion Tour IX zagra we Wrocławiu - Madball, Harms Way, Siberian Meat Grinder, Hawser, Dagger Threat, Knocked Loose.  
 
Kultowa trasa jednej z ikon światowej sceny hardcore powraca do Polski! REBELLION TOUR IX zawita już 21 marca 2020 roku do wrocławskich Zaklętych Rewirów. To już dziewiąta edycja tego klubowego mini festiwalu, na który gości selekcjonuje sam Madball. Na tegorocznej odsłonie na scenie, obok nowojorskiej załogi, zameldują się Harms Way, Siberian Meat Grinder, Hawser oraz Dagger Threat, a całość dopełni gość specjalny, który zostanie ogłoszony w grudniu.  
 
Tych muzyków nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choć trochę orientuje się w scenie hardcore. NYHC w najlepszym wydaniu! Niezawodna energia na scenie pomimo upływu lat, a ostatni album „For The Cause” potwierdza tylko, że Freddy i spółka mają przed sobą jeszcze wiele lat tworzenia i grania na najwyższym poziomie. W Polsce uwielbiani i bardzo szanowani, sami kochają tu grać, więc nie mogło zabraknąć Polski na ich najbliższej trasie.  
 
 
Knocked Loose to jedna z największych rewelacji ostatnich lat  
 
Ten zespół w bardzo krótkim czasie osiągnął więcej niż nie jedna kapela grająca dużo bardziej przystępnie. To właśnie ich bezkompromisowość i brutalność tak ich odróżnia i charakteryzuje na scenie. W Stanach supportuje już ich nawet Terror.
 
Tych pięciu chłopaków z totalnego zadupia w USA (Oldham County) wyrzuca w swojej muzyce czystą agresję. Ich pierwsze LP „Laugh Tracks” wydane w 2016 roku przez Pure Noise Records zostało niesamowicie przyjęte nie tylko wśród koneserów beatdownu, ale także ludzi lubiących po prostu ciężkie metalowe brzmienia. Teraz zespół promuje swój niedawno wydany album "A Different Shade Of Blue" i po raz pierwszy z nim zaprezentuje się w Polsce. 
  
 
HARMS WAY (USA, Metal Blade Records / Deathwish Inc.) - hardcore/metal  
 
Hardcore pełen gniewu, agresji, którego wizytówką jest niezwykle charyzmatyczny frontman. Ich metalowe inspiracje są świetnym dopełnieniem całości i nadają wyjątkowego klimatu całej twórczości tego zespołu. Ostatnim koncertem w Poznaniu pokazali jak konkretnie rozkręcić zabawę pod sceną. 
   
 
SIBERIAN MEAT GRINDER (Rosja, Destiny Records) - thrash/metal/punk/crossover/rap  
 
Trudno szukać na scenie drugiego tak oryginalnego składu. Rosjanie robią to od wielu lat i robią to naprawdę dobrze! Mieszanka kilku stylów pozwoliła im wynieść punkowe brzmienia na całkiem inny poziom. Na scenie się nie oszczędzają i to samo robią z fanami pod sceną. 
  
 
HAWSER (Holandia, Farewell Records) - hardcore  
 
Holendrzy na scenie funkcjonują już od 2011 roku, na koncie mają 2 LP wydane nakładem Farewell Records, a obecnie pracują wytrwale w studio już nad nowym materiałem, który powinien ukazać się w niedługim czasie. Bezkompromisowy hardcore z chwytliwymi riffami będzie gwarantem świetnej rozgrzewki przed gwiazdami marcowego wieczoru. 
  
 
DAGGER THREAT (Niemcy, BDHW Records) - hardcore/metal  
 
Metalowe riffy i hardcore’owe brzmienie - to właśnie charakteryzuje ekipę z Hamburga. W 2018 roku dołączyli do rodziny BDHW Rec., stając w jednym szeregu z takimi tuzami jak Nasty, Malevolence czy Ryker’s. W 2019 roku wydali swój debiutancki album długogrający, który został bardzo dobrze przyjęty. Teraz będą mieli okazję po raz pierwszy zaprezentować się przed polską publicznością.    

(ac)


Publikacja promocyjna

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA