BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Najtańsze ubezpieczenie OC dla Twojego auta znajdziesz na mubi.pl!

09.01.2024 / czytano: 640 razy


    Posiadanie polisy odpowiedzialności cywilnej
to obowiązek każdego posiadacza samochodu.

Kierowcy, szukając oszczędności na jego za-
kupie powinni odwiedzić internetową porów-nywarkę ubezpieczeń.

3-minutowa wizyta może przynieść setki powodów do radości!

REKLAMAOdwiedź stronę https://mubi.pl/ubezpieczenie-samochodu/ i przekonaj się, jak mądrze kupować obowiązkowe OC z dodatkami w najlepszej cenie.

Zaoszczędź do 700 zł!
 

Kalkulator online – tańsze OC

Każdy właściciel samochodu lub motocykla chce mieć jak najtańsze ubezpieczenie, ale nie wszyscy wiedzą, jak to osiągnąć. To prostsze niż myślisz! Zajrzyj pod adres https://mubi.pl/najtansze-oc/ i dowiedz się, jak skutecznie obniżyć cenę OC. Raz na zawsze skończ z przepłacaniem za ochronę!
 

OC już od 142 zł!

Wiesz, ile na koniec 2023 roku wynosiło najtańsze ubezpieczenie OC na mubi.pl? 142 zł za cały rok ochrony! Taką ofertę uzyskał 39-letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego na swojego Fiata 126p. Myślisz, że to odosobniony przypadek.

Oto 4 inne przykłady:
 
143 zł – 38-letni mieszkaniec powiatu augustowskiego,

145 zł – 36-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego,

147 zł – 42-letni mieszkaniec powiatu gliwickiego,

147 zł – 71-letnia mieszkanka powiatu oleskiego.


Jak kupować OC taniej?

Istnieją pewne niezawodne sposoby na obniżenie ceny polisy komunikacyjnej. Poniżej są najbardziej popularne i skuteczne z nich. Dowiedz się, jak płacić za OC minimalną stawkę!
 

Pakiet ubezpieczeń pełen korzyści

Zakup w pakiecie zawsze się opłaca! Towarzystwa oferują korzystne rabaty na pakiet ubezpieczeń. Oprócz OC w skład takiego zestawu mogą wejść: assistance, NNW czy AC. Autocasco czy inną polisę dobrowolną można nabyć oddzielnie, jednak wtedy koszt jest na ogół wyższy. Trzeba również wziąć pod uwagę różne umowy, które zazwyczaj nie zbiegają się w czasie. Łatwiej pilnuje się jednej daty startu niż kilku różnych! Również z tego względu warto nabyć korzystny pakiet w atrakcyjnej cenie.
 

Doświadczeni kierowcy płacą mniej

Kierowcy z wieloletnią i nieposzlakowaną opinią drogową mogą cieszyć się tańszym ubezpieczeniem. Wynika wprost ze zniżek, które już po upływie 6 lat bezszkodowej jazdy może wynieść 60%, a w niektórych przypadkach nawet dojść do 80%. Pozwala to na znaczne obniżenie wyjściowej ceny, zwłaszcza w przypadku rozbudowanych pakietów.
 

Współwłasność z posiadaczem zniżek

Co zrobić, jeśli jesteś młodym kierowcą (poniżej 25 lat) lub masz zwyżkę za spowodowanie szkody? Ustanowić współwłasność z bardziej doświadczoną osobą, która może poszczycić się czystą kartą pod kątem szkód. Do współdzielenia powinno dojść przed podpisaniem kolejnej umowy. Współposiadacza należy ująć w dowodzie rejestracyjnym pojazdu. Trzeba przy tym pamiętać, że z drugiej strony, jeśli któryś ze współwłaścicieli spowoduje kolizję, to obaj mogą utracić wszystkie dotychczasowe zniżki.
 

Mieszkańcy niewielkich miejscowości mają tańsze OC

W większych aglomeracjach ryzyko kolizji drogowej jest znacznie wyższe niż na prowincji. Z tego względu posiadacze aut na stałe zameldowani lub mieszkający na co dzień poza miastem mogą liczyć na znacznie niższą składkę OC. Przykładowo mieszkańcy Gdańska, Wrocławia czy Szczecina średnio zapłacą więcej nawet o 400 zł od osób żyjących w Mielcu, Kluczborku lub Kędzierzynie-Koźlu.
 

Niższa składka na niektóre pojazdy

Okazuje się, że towarzystwa przy wyliczeniu składki, oprócz informacji o właścicielu i przebiegu jego ubezpieczenia, biorą pod uwagę również posiadany samochód. Są bowiem marki, które częściej od pozostałych biorą udział w poważnych wypadkach drogowych. Do grona najdroższych w ubezpieczeniu aut zaliczają się auta luksusowe, sportowe lub rzadkie, ale również te uwielbiane przez amatorów szybkiej jazdy (np. BMW).

Są to przedstawiciele takich marek, jak:
 
Lamborghini – 1 404 zł*,

Scion – 1 231 zł*,

Ferrari – 1 120 zł*,

Aston Martin – 1 113 zł*.

* – średnie ceny dla podanych marek w grudniu 2023 pochodzą z kalkulatora ubezpieczeń komunikacyjnych mubi.pl.
 

Aby obniżyć cenę polisy wystarczy wybrać normalny pojazd popularnego producenta, który nie przoduje w rankingach wypadków. Najlepiej, aby był nowoczesny, posiadał niewielki silnik i liczne systemy zwiększające bezpieczeństwo aktywne i bierne.

 
 
 
 
 
Materiał zewnętrzny.

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA