BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

NordGlass wspiera Gryc Racing Team w walce o zwycięstwo

22.07.2014 / czytano: 6568 razy

Sezon rajdowy w pełni. Fani rajdów samochodowych nie zawiodą się, oczekując wielkich emocji podczas zbliżającego się wielkimi krokami 23. Rajdu Rzeszowskiego, IV rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Wśród załóg, które w dniach 7 – 9 sierpnia br. wezmą udział w tej prestiżowej imprezie, nie zabraknie teamu Gryc Racing Team w składzie Tomasz Gryc - kierowca oraz Przemysław Zawada - pilot. W walce o tytuł najlepszego zespołu rajdowego w 3 klasie wystartuje on m.in. dzięki wsparciu firmy NordGlass, która dostarczyła wysokiej klasy szyby samochodowe do startującego w zawodach Mitsubishi Lancera Evo IX.

REKLAMAZespół Gryc Racing Team ma już na swoim koncie wiele sukcesów, w tym m.in. tytuł Mistrza Polski w klasie R2B i Wicemistrza Polski w Grupie R zdobyty w 2011 roku oraz Wicemistrzostwo Polski w klasie 6 wywalczone rok później. Sezon 2014 zapowiada się równie obiecująco. Cel jest jeden – wygrana w klasyfikacji generalnej w klasie 3 na koniec sezonu rajdowego 2014. Doprowadzić do tego może jedynie połączenie pełnej koncentracji i umiejętności zawodników oraz niezawodny sprzęt. Każdy element auta musi zatem pozostawać bez zarzutu. Dzięki zaangażowaniu takich firm, jak NordGlass jest to możliwe.

Firma NordGlass, właściciel największej ogólnopolskiej sieci naprawy i wymiany szyb samochodowych oraz uznany producent szyb samochodowych, nie po raz pierwszy kibicuje załodze Gryc Racing Team. Duch walki zawodników oraz ich umiejętności skłoniły potentata branży motoryzacyjnej, by, podobnie jak w 2013 roku, również w tym sezonie wesprzeć zawodników, zapewniając m.in. komplet wysokiej klasy szyb samochodowych do odbudowywanego po wypadku samochodu Mitsubishi Lancer Evo IX. Dzięki temu załoga otrzymała możliwość kontynuowania walki o zwycięstwo.
 
-Auto to nasza „rajdowa broń”. Zanim do niego wsiądę muszę być pewien, że jego stan techniczny jest bez zarzutu. Znaczenie ma zarówno to, co znajduje się pod maską, ale także elementy konstrukcyjne samochodu, do których należą szyby. W czasie rajdów zmagamy się z trudnymi warunkami, zarówno drogowymi, jak i pogodowymi. Trwałość, przejrzystość, a przede wszystkim wytrzymałość szyb ma więc kluczowe znaczenie.  Dlatego też cieszy nas wsparcie firmy NordGlass. Już wcześniej mieliśmy przyjemność współpracować, stąd wiem, że przekazane nam szyby są najwyższej klasy. Przed nami jeszcze 4 rundy krajowego czempionatu. W każdej chcemy wywalczyć jak najlepszą lokatę. Myślę, że teraz jesteśmy do tego odpowiednio przygotowani pod każdym względem - mówi Tomasz Gryc, kierowca Gryc Racing Team.

Dynamiczne manewry, kręte drogi, zmienna pogoda i często niełatwa do pokonania nawierzchnia drogowa to prawdziwy test nie tylko dla kierowcy i pilota, ale i dla wytrzymałości auta.  Załoga Gryc Racing Team, startująca w tym sezonie w czteronapędowym Mitsubishi Lancer Evo IX, nie musi obawiać się takich wyzwań. Odnowione m.in. dzięki wsparciu firmy NordGlass auto rajdowe sprawdzi się nawet na najtrudniejszych odcinkach specjalnych rajdu, przybliżając tym samym zespół do wymarzonego zwycięstwa.

Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju. NordGlass to również wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, który produkuje najwyższej klasy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami.


Hanna Gut, GutPR

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA