BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Nowy teledysk wokalistki Kariny Opyrchał

28.05.2018 / czytano: 568 razy

Karina Opyrchał prezentuje swój najnowszy teledysk do utworu pt. „To Twój dzień”. Kompozytorem i producentem jest Grzegorz Ryba (Delphy Records). Autorką tekstu jest sama wokalistka.
 
Teledysk „To Twój dzień” powstał w Wadowicach. W jego powstanie zaangażowało się wielu młodych i zdolnych mieszkańców tego uroczego miasteczka. Ekipie towarzyszyli m.in. sportowcy z klubu Aquila Wadowice, lokalna grupa taneczna Dino, Unique Bikers WDC - grupa unikatowych motocykli i ludzi z pasją od 2009 roku.

REKLAMAFast Bikers to grupa energicznych motocyklistów, miłośników japońskich motocykli. Perkusista Patryk Maciejczyk, Gtarzysta Rafał Bandoła, Gabrysia Pamuła i wielu innych zdolnych i aktywnych młodych ludzi. Honorowy patronat nad teledyskiem objął Burmistrz Wadowic.

Fotografem na planie nagrania teledysku była Grażyna Pająk
 
Karina pochodzi z muzycznej rodziny i od najmłodszych lat udziela się wokalnie w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych. Jest również absolwentką Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie. Bierze udział w licznych festiwalach ogólnopolskich, a także jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych w Polsce oraz zagranicą, m.in. na Międzynarodowym Festiwalu “Intershow” w 2017 r. Jest także ambasadorką Fundacji Uśmiech Puchatka.
 
Wokalistka mieszka i pracuje w Niemczech, gdzie pracuje obecnie nad swoim autorskim materiałem na pierwszą płytę.
 
 
(ac)

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA