BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Odkurzacze XXI wieku - w e-sklepie Sprzątający.Guru

11.11.2020 / czytano: 268 razy

 
Jeszcze jakiś czas temu odkurzacz był sprzętem, którego jedynym zadaniem było zbieranie brudu i kurzu z podłóg. System ssania był jedyną przewagą nad zwykła miotłą i szuflą, gdyż pozwalał na dokładniejsze sprzątanie.
 
Dziś, w XXI wieku, który można określić “wiekiem komfortu”, producenci i użytkownicy zaczynają rozumieć, że taki sprzęt powinien dawać więcej.

REKLAMAZwłaszcza, że wiele zagrożeń w naszym otoczeniu zwyczajnie zwiększa ilość przypadków chorób alergicznych, w tym głównie wśród dzieci. Na szczęście dziś kupienie odkurzacza dla alergika czy dla atopika nie jest problemem. Wśród wielu ofert dostępnych na rynku trzeba jednak wyselekcjonować te, które faktycznie sprawdzą się w praktyce i przyniosą odpowiednie efekty.
 
Odkurzacz dla atopika i alergika – odkurzacze SEBO Felix
 
Niemiecki producent odkurzaczy SEBO postanowił podejść do tego tematu bardzo poważnie. Dzięki temu miał on nadzieję na zdobycie pewnego rodzaju niszy rynkowej, która – co dość istotne, nie jest zbyt dobrze zagospodarowana, a osoby borykające się z takimi schorzeniami były pozostawione same sobie.
 
Odkurzacz SEBO Felix 1 Premium
 
W przypadku odkurzacza SEBO Felix 1 Premium, mamy przyjemność sprawdzić prawdziwy odkurzacz pionowy, antyalergiczny. Przy czym nie jest to jedynie określenie z nazwy, a sam sprzęt posiada pewną cechę szczególną.
 
Otóż odkurzacz pionowy dla alergika marki SEBO wyposażony jest w innowacyjny i opatentowany system filtracji klasy S marki SEBO “Anti Allergy Hospital Grade S-Class Filtration“. System ten opiera się trzy stopnie, z czego na uwagę zasługuje zastosowanie worka na kurz typu Ultra Bag™. W dobie odchodzenia od montażu worków w odkurzaczu, producent SEBO idzie nieco pod prąd, jednakże robi to z premedytacją. Dzięki specjalnemu wzmocnieniu worka, nie ulega on przetarciom i nie przepuszcza praktycznie żadnego zabrudzenia.
 
Ponadto jego wymiana jest dość prosta i pozwala na szybką likwidację źródła alergenów, praktycznie bez konieczności jakiegokolwiek kontaktu z zanieczyszczeniami. Tym samym jest to odkurzacz pionowy wprost stworzony dla alergika, a nawet atopika.
 
Antyalergiczny system zyskał takie miano (“Anti Allergy Hospital Grade S-Class Filtration”) nie bez powodu – jest to system sprawdzający się również w szpitalach, zapewniając odpowiednio sterylne warunki. Jego skuteczność? Do 99,9 % usuniętych cząstek o wielkości do 0,3 mikrona (mikrometra). Dla porównania – pył zawieszony PM2.5 (czyli mniejsze cząstki smogu) ma wielkość 2.5 mikrona.
 
Odkurzacz dla alergika z filtrem HEPA – SEBO Airbelt K1 HEPA

Wokół filtracji powietrza narosło wiele mitów, które zaburzają ogólny obraz możliwości, jakie daje ta filtracja. Nie pomaga również fakt, iż nie tak dawno jeszcze filtry EPA, również były zaliczane jako HEPA, co wprost zaburza nam sumaryczną ocenę.
 
Generalnie technologia EPA (HEPA) to system produkcji filtrów, polegający na specjalne zgrzewanie odpowiedniego plastiku. Powstaje w ten sposób harmonijkowy filtr o bardzo drobnych szczelinach, który blokuje większość zanieczyszczeń mechanicznych. Taka filtracja ma powszechne zastosowanie w filtrach powietrza.
 
Odkurzacz SEBO Airbelt K1 HEPA
 
W przypadku odkurzaczy, najczęściej wyróżnia się dwie koncepcje:
 
- odkurzacz workowy, który filtruje większość zanieczyszczeń właśnie za pomocą wmontowanego worka, który następnie wyrzucamy razem z brudem i kurzem;
 
- odkurzacz bezworkowy, wykorzystujący często technologię cyklonową, który brud zbiera do specjalnego pojemnika, co eliminuje konieczność posiadania worka i umożliwia po prostu przepłukanie pojemnika pod bieżącą wodą i jego wysuszenie.
 
Filtry HEPA są montowane w przypadku tego drugiego typu odkurzaczy. Odkurzacze SEBO jednak nie idą na skróty oraz uproszczenia. Przykładem może być odkurzacz SEBO Airbelt K1 z filtrem HEPA.
 
Ponadto SEBO zmniejsza możliwość zatarcia silnika, ponieważ odkurzacz ten wykorzystuje szeroki wyrzut powietrza (za pomocą specjalnego zderzaka – obecnego w nazwie Airbelt, który wydmuchuje powietrze). Dzięki temu można połączyć zastosowanie systemu “Anti Allergy Hospital Grade S-Class Filtration” z korzyściami z montażu filtra HEPA.
 
Jest to świetny odkurzacz do usuwania roztoczy, bakterii, odchodów roztoczy i wielu innych cząstek, z którymi żaden sprzęt sobie nie radzi. Oznacza to, że wzrost czystości powietrza oraz bezpieczeństwa osób, które mają problemy z astmą czy alergią jest niebywały. To nie jest odkurzacz z udogodnieniami dla takich osób – to po prostu odkurzacz dla alergika, z myślą o takich osobach zaprojektowany i wykonany. Oferuje on bowiem najskuteczniejszą formę czyszczenia oraz odkurzania, z jaką spotkasz się na rynku odkurzaczy.
 
Marka odkurzaczy SEBO postanowiła odświeżyć model Airbelt K3, z uwagi na ogromną popularność tej serii oraz spore zainteresowanie wśród klientów. Nowy odkurzacz premium zyskuje nowy wygląd oraz nieco inne wyposażenie.
 
Czarna wersja kolorystyczna
 
   
Pierwszą zmianą jest wprowadzenie czarnej wersji kolorystycznej. Do tej pory nie była ona dostępna, choć wielu klientom właśnie ten kolor kojarzy się ze standardem na rynku odkurzaczy. Ponieważ sam odkurzacz można dopasowywać do wystroju wnętrza, w zależności od sposobów przechowywania, zatem czarna wersja kolorystyczna jest dodatkowym atutem odświeżonej serii odkurzaczy.
 
Dla wielu osób jednak ważniejsza jest zmiana podstawowego wyposażenia. Zrezygnowano bowiem
z dołączania dyszy do podłóg twardych, nie zawsze potrzebnej, a dodano specjalną dyszę dostosowaną
do zbierania kurzu z miękkiego podłoża.

Wielu klientów bowiem słusznie zauważyło, że niekoniecznie potrzebują oni specjalnej dyszy do odkurzania podłóg twardych, kiedy mają same dywany w swoim domu czy mieszkaniu. W takiej sytuacji dysza do kurzu sprawdzi się dużo lepiej, a do tego nie trzeba dokupywać tego rozwiązania osobno, co również było częstą praktyką.

 
Odkurzacz SEBO Airbelt K3 już w sprzedaży!
 
Nowa, odświeżona wersja modelu SEBO Airbelt K3 jest już w sprzedaży. Zatem można skorzystać z oferty i już dziś zakupić ten niezwykle popularny i ciekawy model odkurzacza marki SEBO – w sklepie internetowym Sprzatajacy.Guru lub stacjonarnym przy ul. Radzymińskiej 7 w Białymstoku. 

Więcej: Sprzatajacy.GuruPublikacja promocyjna


 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA