BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

OFF SCENA OGŁASZA PIERWSZYCH ARTYSTÓW

17.03.2018 / czytano: 580 razy

Kino mówiące własnym językiem, ale również muzyka, która wytycza drogę. Po raz piaty w programie festiwalu NETIA OFF CAMERA znalazła się OFF SCENA, czyli siedem koncertowych wieczorów z rożną gatunkowo muzyką. Kto odwiedzi Kraków w tym roku?

REKLAMAJeremy Gara - perkusista Arcade Fire, jednego z najbardziej znanych i docenionych zespołów na świecie, wystąpi w Zet Pe Te z solowym, elektronicznym projektem. Jeremy proponuje muzyczną podróż do świata pełnego skrajnych emocji i połamanych dźwięków.
 
Lazy Habits na żywo to dwóch raperów, dwóch perkusistów i rewelacyjna sekcja dęta. Mają na swoim koncie supporty największych gwiazd swojego gatunku, liczne trasy koncertowe – brytyjskie, europejskie i azjatyckie. Wyprzedane koncerty w kultowych miejscach Londynu i występy na najważniejszych festiwalach.
 
Roo Panes, piosenkarz i autor tekstów z Dorset, łączy miłość do muzyki i natury. Skomponowane przez niego melodie urzekają harmonią i prostotą. Usłyszane raz, pozostają w uchu na wiele miesięcy.
 
Mark McGowan na tle innych brytyjskich songwriterów wyróżnia się oryginalną barwą głosu. Szkocki muzyk na każdym koncercie zaskakuje techniką i przejmującym wokalem.
 

Posłuchaj playlisty OFF SCENA 2018: http://spoti.fi/2pfYsFD 

 
Home$lice to skład ze Glasgow. Po wydaniu zaledwie EP muzycy stali się pionierem miejskiej sceny lo-fi, z rozmarzonymi popowymi dźwiękami, które w kilka sekund zmieniają się w wybuchowy post punk.
 
Carnival Youth to przedstawiciele łotewskiej sceny muzycznej i zwycięzcy Eurosonic – największego showcasu dla młodych europejskich artystów. Pozytywne, indie-rockowe melodie łatwo wpadają w ucho. Zespół cieszy się coraz większą popularnością w Polsce, dlatego nie może ich zabraknąć na tegorocznej Off Scenie.
 
Właściwa projektowi konfrontacja uznanych międzynarodowych projektów muzycznych z twórczością artystów świeżych i niezależnych to pole do eksperymentów i źródło nowych inspiracji dla obu stron. Wieczory wypełnione spotkaniami z artystami przypomną, że muzyka pobudza wyobraźnię i poszerza horyzonty. Klimat industrialnego kompleksu TYTANO pozwoli jeszcze mocniej poczuć płynąca z muzyki energię i dać się jej porwać. OFF SCENA odbędzie się w terminach od 28 kwietnia do 4 maja w klubie ZetPeTe.
 
Line-up:
 
28.04 - tba
 
29.04 - home$lice
 
30.04 - Lazy Habits 
 
1.05 - Mark McGowan / Roo Panes 
 
2.05 - Carnival Youth 
 
3.05 - Jeremy Gara 
 
4.05 - tba
 
źródło: http://www.offcamera.pl

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA