BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Paleta z cieniami w neutralnych kolorach - kto powinien ją mieć?

19.06.2018 / czytano: 3233 razy

 
Żeby odpowiedzieć na to pytanie, na samym początku powinnyśmy zastanowić się, jak często cienie do powiek, paleta czy eyelinery są przez nas wykorzystywane? Wiadomo, że przeważnie makijaż oka wykonujemy w przypadku imprez okolicznościowych. Wtedy na oczach większości kobiet królują mocne kolory.

Kiedy zaś wykorzystujemy te neutralne? Czy faktycznie potrzebna jest ich cała paleta?

REKLAMANeutralne cienie do powiek, paleta neutralnych cieni - dla kogo?
 
Większość kobiet chce mieć piękny makijaż na co dzień. Inne barwy królują wiosną i latem, inne zaś jesienią i zimą. Jednak kolory neutralne są zawsze w modzie: biały, beżowy, gołębia biel, écru i pokrewne mogą być świetną bazą pod wykonanie makijażu. Najczęstszy trik wykorzystywany przez kobiety przy użyciu delikatnych, jasnych cieni do powiek, to powiększenie oka przez 
nałożenie niewielkiej ilości jasnego cienia w wewnętrznym kąciku oka.

Neutralne kolory, czyli jakie?
 
Jak już wcześniej przeczytałyście, neutralne cienie do powiek, paleta takich cieni lub nawet cienie w formie kredki to między innymi różne tony bieli i beży. Jedną z wariacji, której nie może zabraknąć jest jasny brąz, który może nam na co dzień posłużyć, jako jedyny kolor na powiece.

Znajdziemy dla niego zastosowanie również w przypadku mocniejszego makijażu, do zarysowania załamania powieki czy też do blendowania go z ciemniejszymi tonami, aby rozetrzeć granice. Kolejne cienie, których nie może zabraknąć w naszych paletkach - czerń i szarość, które pasują do każdego makijażu i na każdą okazję.  
   
 
Podsumowując, neutralne cienie do powiek, stonowanych odcieniach może nam posłużyć na długie lata i na każdą okazję. Nie ważne, czy wychodzimy na miasto z koleżankami, na randkę z chłopakiem, czy do pracy. Odpowiadając na pytanie, zawarte w temacie naszego artykułu - biel, czerń, szarość, brąz to podstawowe kolory, które każda z nas powinna mieć w swojej kolekcji. Szczególnie polecamy paletę Professional od Golden Rose w odcieniu 104. W jakim celu zajmować miejsce w kosmetyczce czterema paletami cieni, jeżeli możemy mieć jedną ze wszystkimi podstawowymi kolorami na każdą okazję?

Więcej: www.GoldenRose.pl


 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA