BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Perfekcyjnie urządzone biuro

06.09.2021 / czytano: 451 razy

 

    Specjalistyczna, znana agencja usługowa Interbiuro.pl wykonuje usługi z zakresu opracowania aranżacji powierzchni biurowych, jak i aranżacji meblowych dostosowanych do indywidualnych oczekiwań zleceniodawców.

Nowoczesny fit-out powierzchni biurowej polega na indywidualnej aranżacji przestrzeni i obejmuje swoim zakresem kolejne etapy realizacji.Fot. Szymon Polański

REKLAMAW pierwszym, wstępnym etapie, architekt zapoznaje się ze strukturą firmy zlecającej usługę i ustala jej indywidualne potrzeby. Następnie specjaliści InterBiuro prowadzą i nadzorują prace ogólnobudowlane oraz modernizacyjne. Takie specjalistyczne działania sprawiają, że aranżowana przestrzeń staje się wyjątkowa i niepowtarzalna.
 
Firma InterBiuro https://interbiuro.pl z siedzibą w Warszawie jest firmą inżynieryjną, działającą na rynku nieruchomości komercyjnych od 1999 r. Specjalizuje się w projektowaniu wnętrz biurowych
i usłudze fit-out, czyli kompleksowej realizacji przestrzeni biurowych.
 
- Ofercie InterBiuro zaufało już wielu zleceniodawców, w tym banki i wiele innym firm o kapitale polskim i zagranicznym – podkreśla Karol Strzała, project manager z firmy InterBiuro Sp. z o.o. - W ramach usługi fit-out zajmujemy się kompleksową realizacją projektów powierzchni biurowych i komercyjnych.
 
Wykonywane przez agencję InterBiuro prace z zakresu projektowania biur i ich aranżacji pozwalają na stworzenie wygodnych i funkcjonalnych miejsc pracy lub odpoczynku.
 
Projektują powierzchnie biurowe - nowoczesne, jasne biuro ze szklanymi ściankami, tworzą projekty koncepcyjne, wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze, wizualizacje. Wykonują pełny zakres usług projektowych na każdym etapie procesu inwestycyjnego i we wszystkich branżach.
 
Zarządzanie projektem powierzchni biurowej oznacza kierowanie całym procesem budowlanym począwszy od etapu planowania, poprzez bieżący nadzór nad przebiegiem budowy, aż do momentu oddania gotowego budynku lub powierzchni.
 
- W ramach usługi fit out zajmujemy się kompleksową realizacją projektów powierzchni biurowych i komercyjnych – wyjaśniają specjaliści InterBiuro. - Odpowiadamy za remonty i wyposażenie biur oraz innych pomieszczeń. Prace dostosowawcze obejmują między innymi budowę lub przestawienie ścianek działowych, wymianę sufitów podwieszanych, montaż wykładzin, montaż elementów meblowych.
 
Specjaliści InterBiuro organizują prace na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego, od wstępnej analizy, stworzenia wizji poprzez projektowanie wielobranżowe, value engineering, po kompleksową realizację. Od doradztwa projektowego na etapie przygotowania wstępnej koncepcji aranżacji tzw. space planu przez opracowanie szczegółowego projektu z uwzględnieniem doboru materiałów wykończeniowych po sprawne przeprowadzenie prac budowlanych i działań logistycznych, związanych z prowadzonymi pracami aranżacyjnymi.
 
Takie usługi, określane przez specjalistów mianem: fit-out, to kompleksowe opracowanie powierzchni biurowej – począwszy od etapu projektowania poprzez wykonanie prac adaptacyjnych po przekazanie użytkownikom w ostatecznej postaci. Jest to usługa skierowana
do właścicieli, zarządców i najemców nieruchomości biurowych.
 
Szczegóły: https://interbiuro.pl 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA