BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Planujesz urodziny? Urządź je w restauracji!

03.09.2018 / czytano: 1067 razy

 
Udana impreza urodzinowa może odbyć się w domu, ale również można urządzić ją w restauracji. To doskonały wybór dla tych osób, którym zależy na wygodzie tego właśnie dnia i na jednoczesnym zadowoleniu gości.

Na jaką obsługę możemy wtedy liczyć i ile będziemy musieli za nią zapłacić?

REKLAMAJeśli na imprezie urodzinowej ma pojawić się więcej osób, w takim przypadku dobrym pomysłem może być urządzenie jej nie we własnym domu, ale w lokalu. To usługa, która cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem zarówno wśród młodszych, jak i starszych solenizantów.
 
W restauracjach organizuje się osiemnastki, okrągłe urodziny, na przykład trzydziestki, pięćdziesiątki, ale również niektórzy decydują się na urodziny w lokalu każdego roku.

Baw się wygodnie!
 
Zdecydowaną zaletą urządzenia przyjęcia w restauracji jest wyjątkowy komfort. Nie musimy wówczas samodzielnie zajmować się zakupami, nie musimy gotować, sprzątać, ponieważ wszystkim zajmuje się wtedy lokal. Naszym zadaniem jest tylko wybranie terminu i godzin, interesujących nas potraw z menu oraz uzgodnienie innych detali.
 
W restauracji można zarówno zorganizować krótkie urodziny, które będą obejmowały coś słodkiego do zjedzenia oraz kawę i herbatę, jak również dłuższą imprezę, w skład której może wchodzić obiad i kolacja.

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby impreza była również wzbogacona o tańce lub inne atrakcje w zależności od tego, jaki lokal wybierzemy.
 
   

Ile kosztuje organizacja przyjęcia urodzinowego?
 
Ile zatem będziemy musieli zapłacić za organizację przyjęcia urodzinowego w restauracji? Na końcową cenę wpływa przede wszystkim wybrane menu, czyli jeśli chcemy urządzić urodziny obejmujące także obiad i kolację, zapłacimy za nie więcej niż za te, które będą tylko krótkim spotkaniem przy ciastku i kawie.
 
Najczęściej ceny rozpoczynają się od około 50 złotych, a kończą na 200 złotych za jedną osobę. Dokładne informacje można znaleźć na stronach internetowych restauracji. W przypadku większej liczby gości można też często negocjować obniżki.
 
Jeśli także planujesz takie przyjęcie Lublin to wiele ciekawych ofert – sprawdź je teraz!

Więcej:
  www.oranzeria-restauracja.plPublikacja promocyjna


 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA