BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Podłoga w jodełkę - najmodniejszy wzór 2021

17.02.2021 / czytano: 401 razy


   
Drewniana podłoga ma wiele zalet, znacząco przewyższających konieczność zainwestowania w początkowym etapie. Tradycyjna, drewniana podłoga,
z desek lub ułożona z klepek parkietu to przyjazne podłoże pod stopami, nadające mieszkaniu ciepły
i elegancki wystrój.
 
Parkiet ułożony w tradycyjną jodełkę to wypróbowany wzór, który nigdy nie wyjdzie z mody.


REKLAMAKolejne zalety parkietu, to piękny, zawsze szykowny, elegancki i nieustająco modny i ponadczasowy wygląd, wykonanie w pełni z drewna, bez sztucznych komponentów, co ma znaczenie dla osób zagrożonych dolegliwościami alergicznymi. Parkiet lub drewniane deski są przyjazne w dotyku, aż chce się po nich chodzić boso. Zimą drewniana podłoga nie ziębi, zapewnia bardzo dobrą izolacyjność. Zapewnia uczucie ciepła, przytulności pomieszczenia, wycisza dźwięki z niższego mieszkania i ogranicza przenoszenie hałasów z naszego mieszkania do sąsiadów.
 
Wielokrotnie i łatwo można taką podłogę odnawiać poprzez lakierowanie i cyklinowanie, utrzymywać w dobrym stanie, cieszącym oko i dającym poczucie komfortu użytkowników. Żaden inny materiał nie może się równać z drewnem pod względem naturalnego wyglądu. Drewniana podłoga zapewnia naturalność ciepłych i przytulnych wnętrz. Zaznaczyć jednak trzeba, że drewniane podłogi nie są polecane na ogrzewanie podłogowe.
 
Taka drewniana podłoga to luksus i trwałość, jednak o ile jest wykonana przez doświadczonych specjalistów znanej w Warszawie i regionie firmy Parkiety Marzeń, która kompleksowo wykonuje takie usługi.
 
Albinex ParkietyMarzen.com.pl jest firmą usługowo-handlową działającą od ponad 30 lat
w branży parkieciarskiej.
Specjaliści Albinex współpracują z największymi importerami i producentami parkietów, mozaik, desek, paneli podłogowych i chemii do drewna.
 
Kompleksowe usługi parkieciarskie specjaliści Albinex wykonują maszynami najnowszej generacji oraz przy użyciu najlepszych materiałów. Wykonują podłogi Venifloor, mozaiki, parkiety, deski – w różnych wariantach, panele kolekcje, finishparkiet.
 
Specjaliści Albinex układają panele podłogowe, mozaiki, parkiety, deski z drewna krajowego i egzotycznego, podłoża tarasów i inne elementy wykończenia mieszkań i budynków. Użytkują wyroby renomowanych firm, takich jak: Bona, Uzin, Pallmann, Hartzlack, Berger-Sedle, Maximus, Wakol, Loba, Irsa, Fado, Lechner, Kiilto, Barlinek, Vermeister, Egger i innych, znanych na rynku, najlepszych, docenianych przez licznych klientów i masowo sprzedawanych.
 
Warto podkreślić, przypomnieć, że opłacalne jest zamówienie kompleksowego wykonania usług, bo takie usługi objęte są znacznie niższym podatkiem VAT, tylko 8 proc., co jest korzystne dla klientów.
 
Więcej:  www.ParkietyMarzen.com.pl

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA