BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Polska, w której polityk jest synonimem kompetencji i odpowiedzialności

21.08.2019 / czytano: 2800 razy


W gmachu Sejmu RP odbyła się 
konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Wyborców 1Polska - Ruch Oddolny.

Udział w konferencji wziął poseł 
na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Robert Majka oraz inicjator projektu Ruchu Oddolnego i redaktor naczelny PodziemnaTV Konrad Daniel i inni działacze 1Polska. 

REKLAMAWojciech Dobrzyński podkreślił, że Komitet Wyborczy Wyborców 1Polska Ruch Oddolny, jako jedyny Komitet, daje możliwość przywrócenia władzy narodowi i to już na poziomie kreowania list wyborczych - jak nigdzie indziej, oddolnie.
 
Lista społeczna w KWW Jedna Polska - Ruch Oddolny daje kandydatom możliwość przestawienia swego indywidualnego, doprecyzowanego w pewnych szczegółach programu, niezależnie od postulatów wspólnych dla całej grupy.  - Jest to urzeczywistnienie idei JOW, jak również metoda na wykorzystanie indywidualnego potencjału osób specjalizujących się w konkretnych zagad- 
nieniach – dodał Michał Pietrzak.

Działacze Jedna Polska alarmują, że społeczeństwo polskie jest kupowane rożnymi programami socjalnymi, po większej części finansowanymi środkami ze sprzedaży obligacji dłużnych. - Dlaczego finansiści ciągle wykupują polskie obligacje, pomimo tego, że duży i ciągle rosnący dług z obecnych przychodów państwa polskiego jest bardzo trudny, wręcz niemożliwy do spłacenia – przestrzega Dariusz Karczmarczyk. – To dlatego,
że zawsze mogą ci finansiści odebrać swoje pieniądze z wielokrotną nawiązką.
   

Relacja wideo:

http://portalpolski.pl/polska/konferencja-prasowa-1polska---ruch-oddolny-w-sejmie-32941.video.htm
 
- Polacy nie mają prawdziwej reprezentacji w parlamencie, jest to skutek podporządkowania się partiom narzucającym kierunek działań i ustalającym głosowania wszystkich jej członków - tak to działa nieprzerwanie od ponad 30 lat, z incydentalnymi wyjątkami – kontynuował Tobiasz Żuchewicz. - Chcemy przywrócić w parlamencie jego funkcje - forum do starcia poglądów, konstruktywnej dyskusji, wolnej od dyktatów partyjnych. Polacy są pełni wiedzy, inteligencji i w ramach 1Polska stają się chętni do pozytywnego działania.
 
 
- Ja chciałabym zwrócić się z odezwą – zaapelowała Katarzyna Kędzior. - Ponieważ Polacy mają tendencję do narzekania, które nie jest konstruktywne – i nic z niego nie wynika, mówią, że nie jest dobrze, ale nic nie próbują z tym zrobić. Zwykle z tego powodu, że po prostu nie wierzą, że można coś zmienić... Chciałam zachęcić do zapoznania się z ideą 1Polski, która daje nam możliwości wprowadzenia wszelkich zmian, które uzdrowią nasz kraj, pod warunkiem, że będziemy w stanie zmobilizować się. Zachęcam do działania i zbierania podpisów poparcia pod listami 1Polski.
 
- Chcemy, aby wyborcy wybrali swoich reprezentantów – podkreślił Marek Kulczycki, pełnomocnik finansowy zarejestrowanego Komitetu Wyborczego Wyborców Jedna Polska - Ruch Oddolny. - Każdy Polak może mieć wpływ na kształt listy kandydatów na posłów i senatorów poprzez system prawyborów. Wejdźcie na stronę https://www.jednapolska-ruchoddolny.pl/ zobaczcie jaki mamy pomysł na obejście partyjnej ordynacji wyborczej. Pomóżcie nam zebrać ponad 100 tys. podpisów poparcia dla waszych kandydatów. Spotkajmy się w lepszej Polsce, w której polityk jest synonimem kompetencji, autorytetu i odpowiedzialności, a nie - cwaniactwa i konformizmu.
 
Już około 40 tysięcy osób we wszystkich regionach zgłosiło chęć angażowania się w Ruchu Oddolnym. Inicjatorem ruchu jest Konrad Daniel, redaktor naczelny PodziemnaTV.
 
Szczegóły na stronie internetowej: www.1Polska.pl   


 

Lista komentarzy

25-08-2019 08:59 andreas napisał:
to nie gadajmy a działajmy, Walczymy o nasza przyszłość. Obecna włądza doprowadza nas zdrowotnie i finansowo do ruiny. Byle przetrwać jeszcze jedna kadencję. A nieliczni myślą co dalej. Jeżeli dalej będziemy stawiali na nieudaczników już nikt tego kraju nie naprawi. A życie mamy jedno, nawet gdyby trwało 100 lat (bez chorób) co w tej sytuacji jest niemożliwe. Mobilizujmy się i to powinna mniejsza część społeczeństwa zrozumieć. Nie można w nieskończoność rozdawać rozkładając nauke i logigikę ekonomii. Obniżmy jeszcze nizej wiek emerytury to zobaczymy jakie jest wolne umieranie w cierpieniuDodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA