BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Pomoc dla Marcinka pod patronatem Małopolanek

03.12.2012 / czytano: 656 razy

Grupa sympatycznych Pań z Małopolski pod wodzą Iwony ("matki założycielki", jak trafnie i zarazem zabawnie określono Jej rolę w tej grupie) wspólnie tworzą swój blog "Małopolanki tworzą" - pod adresem http://malopolankitworza.blogspot.com/. Warto zajrzeć tam, by przekonać się, że nie są to czcze przechwałki - one naprawdę mają ciekawe pasje (każda z pań ma swoją i inną od pozostałych koleżanek, jak podkreślają na swoim blogu). A teraz jeszcze pojawia się kolejny kamień milowy w działalności Małopolanek... to działania podjęte na rzecz dwuletniego Marcinka dotkniętego chorobą nowotworową.

REKLAMAMarcin jest dwulatkiem chorym na nowotwór. Rodzice potrzebują pieniędzy na kurację dziecka w Niemczech. O tym jak wygląda sytuacja i jakie są potrzeby - można (i trzeba!) przeczytać na stronie internetowej http://marcin-sporek.blogspot.com/

Nie trzeba nikomu mówić tego w jakiś szczególny sposób, ale pomoc naprawdę jest potrzebna Marcinowi i Jego Rodzicom. 

Można również dołączyć do akcji na Facebooku, gdzie funkcjonuje wydarzenie pod nazwą "Zbieramy przedmioty na kiermasz dla Marcinka" - dostępne pod adresem:
https://www.facebook.com/events/376702865747311/

Starosta Limanowski objął swoim patronatem wydarzenie p.t. Sportowy Weekend dla Marcinka (plakat publikujemy poniżej):
Jeśli ktoś z Państwa miałby zamiar włączyć się do tego dzieła pomocy, to prosimy o kontakt - poprzez Facebook lub bezpośrednio z Paniami na ich blogu.

A
dam Liszka
Redakcja Małopolska PP

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA