BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Poszukiwani są współpracownicy do wdrażania ukraińskiej reformy emerytalnej

18.06.2017 / czytano: 1307 razy

Werchowna Rada Ukrainy uchwaliła ustawę nr 4608 wprowadzającą reformę emerytalną, podobną do polskiego systemu ubezpieczeń emerytalnych OFE. Polscy specjaliści rynku ubezpieczeń angażują się w tych działaniach, korzystając z wieloletniego doświadczenia wypracowanego w trakcie wprowadzania polskiej reformy emerytalnej.
 
Poszukiwani są współpracownicy, zarówno Polacy, jak i Ukraińcy przebywający w Polsce i w Ukrainie. Przeprowadzane są szkolenia osób, które licznie zgłaszają zainteresowanie.

REKLAMAUstawa wprowadzająca ukraińską reformę emerytalną stanowi, iż wszyscy obywatele Ukrainy między 16-35 a  rokiem życia muszą obowiązkowo przystąpić do drugiego filaru. Zapisy do Otwartych Funduszy Emerytalnych będą obowiązkowe i trwać będą od 1 lipca 2017 roku do 31 lipca 2018 roku. Każdy obywatel Ukrainy będzie musiał mieć aktywną deklarację OFE. 

Potrzebnych jest 18 tysięcy agentów do przeprowadzenia reformy. Jest to praca przy rejestrowaniu danych osób tzw. II filaru ukraińskiej reformy emerytalnej, czyli obowiązkowych umów ubezpieczenia dla wszystkich osób z Ukrainy w wieku 18-35 lat. Nie jest wymagany jakiś określony profil wykształcenia, bo najważniejsze są motywacje do kontaktów z ludźmi i po szkoleniu łatwo jest tworzyć swoją sieć klientów oraz dodatkowych menadżerów zawierania umów. 
   

- Poszukujemy agentów ubezpieczeń do współpracy przy wdrażaniu ukraińskiej reformy emerytalnej – informuje Dariusz Faber, prezes spółki Abbam, uczestniczącej w przygotowaniach do wdrożenia reformy emerytalnej na Ukrainie.  - Zapewniamy szkolenia, materiały informacyjne, opiekę menadżera, a także ubezpieczenie dla współpracownika i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. To znakomita możliwość budowania kariery zawodowej, z zarobkami na poziomie unijnymi. Za wszystkie przeprowadzone reformy Ukraina otrzyma 40 mld dolarów z Międzynarodowego Funduszu Walutowego. 
 
Kontakt na terenie Ukrainy – Natalia  +38 (097) 608 56 25 
Kontakt w języku polskim – Dariusz  +38 (098) 097 04 51 
 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA