BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

POŻYCZKI POD ZASTAW KARTY POJAZDU – SPOSÓB NA SZYBKĄ GOTÓWKĘ

13.11.2013 / czytano: 4588 razy

Jeżeli potrzebujesz trochę dodatkowej gotówki pomyśl o skorzystaniu z pożyczki pod zastaw samochodu z możliwością dalszego użytkowania w trakcie spłaty. Jest to sensowna opcja, gdy gotówka potrzebna jest szybko. W przeciwieństwie do banków załatwienie procedur i otrzymanie gotówki może potrwać nawet krócej niż godzinę. Z drugiej strony nie musisz zostawiać samochodu tak jak w lombardzie. Jeżeli masz pilny rachunek do zapłacenia, kontrahent zalega z płatnościami albo jakieś przedsięwzięcie wisi na włosku z powodu braku niedużej kwoty ten rodzaj pożyczki może być idealny dla Ciebie.

REKLAMA 
Przez telefon lub przez internet
 
O pożyczkę możesz aplikować na dwa sposoby: podajesz swoje dane i dane samochodu przez telefon albo wysyłasz skan lub zdjęcie dowodu rejestracyjnego przez internet wraz ze wzmianką o dacie ważności polisy OC i aktualnym przebiegu auta. Pierwszy sposób ma swoje plusy, ponieważ możesz szybko uzyskać informację o potencjalnej kwocie pożyczki i warunkach spłaty. Decyzja o udzieleniu pożyczki nie powinna trwać dłużej niż godzinę. Czasem możesz ją uzyskać nawet w 15
minut.

Kto może otrzymać pożyczkę?
 
Praktycznie każdy kto ma samochód, który jest jego własnością. Istnieją pewne, minimalne wymogi dotyczące wartości pojazdu, rocznika lub przebiegu, ale zazwyczaj te kwestie ustalane są indywidualnie.
 
 
Samochód bez obciążeń
 
Twój samochód nie może być obciążony jakimikolwiek roszczeniami innych osób, musi być wolny od 
   
Fot. Remigiusz Szurek
kredytu i leasingu, zajęć komorniczych oraz zastawów. Pamiętaj o tym zanim pomyślisz o wzięciu pożyczki pod zastaw samochodu, który należy do banku albo współmałżonka. Bez zgody wszystkich współwłaścicieli się nie obejdzie.
 
 
Zalety
 
Podstawowe zalety pożyczek pod zastaw karty pojazdu to: czas od złożenia wniosku do wypłaty gotówki dużo krótszy niż w banku, kwoty uzależnione od wartości zabezpieczenia zdecydowanie wyższe niż w przypadku niezabezpieczonych pożyczek pozabankowych i możliwość korzystania z samochodu w trakcie spłaty niedostępna w tradycyjnym lombardzie.

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA