BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Pracownik tymczasowy - gdzie szukać?

13.09.2021 / czytano: 1567 razy

 
Pandemia wpłynęła na wiele dziedzin życia i gospodarki. Jedne firmy podupadły, inne jakoś przetrwały, a część firm jeszcze bardziej się rozwinęła, dzięki dostosowaniu profilu do wymogów kolejnych lockdownów. Mocno ucierpiały firmy zatrudniające cudzoziemskich imigrantów zarobkowych, bo z powodu epidemii wiele z tych osób musiało nagle wyjechać.

Wiele przedsiębiorstw obecnie potrzebuje pracowników, często liczniejszych niż przed pandemią. 

REKLAMARozpędzona gospodarka tworzy nowe miejsca pracy i potrzebuje dodatkowych pracowników. Jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej i pracowników tymczasowych jest Woj-Kat
- agencja, która zajmuje się wyszukiwaniem pracowników tymczasowych i pośrednictwem pracy.
 
Spółka Woj-Kat została założona w 1999 roku we Wrocławiu. Pierwotnie zajmowała się oprogramowaniem i sprzedażą komputerów. W styczniu 2007 roku zmienił się akcjonariat spółki. Zmieniono również nazwę i siedzibę. Od sierpnia 2007 roku spółka zmieniła również profil działalności. Od tej pory zajmuje się outsourcingiem usług produkcyjnych i logistycznych.
 
- W 2008 roku wprowadziliśmy usługi konsultingowe, zmierzające do obniżenia kosztów w przedsiębiorstwach – podkreślają menadżerowie agencji pracy Woj-Kat.  - A w roku 2016 do grupy Woj- Kat dołączyła Woj-Kat Ukraina Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnopolu. Prowadzi ona rekrutację pracowników na Ukrainie do pracy w Polsce.
 
Coraz trudniej o pracownika zarówno wykwalifikowanego jak i niewykwalifikowanego. Powoduje
to rosnące koszty rekrutacji oraz dezorganizuje pracę, stąd firmy zaczęły stosować najem pracowników z Ukrainy. W ramach outsourcingu nasza agencja proponuje: pracownicy z Ukrainy
o różnych zawodach i kwalifikacjach. Pracownik z Ukrainy jest zmotywowany do pracy, zatrudniony zgodnie z obowiązującymi przepisami, pracujący całkiem legalnie. Pracownicy tymczasowi i pracownicy sezonowi z Ukrainy są obecnie bardzo poszukiwani.

Wiele firm sięgnęło po wynajem pracowników z Ukrainy z uwagi na problem z rodzimymi pracownikami. Pracownicy budowlani z Ukrainy są bardzo cenieni przez polskich przedsiębiorców.
 
Agencja pracy „Woj-Kat” Sp. z o.o. posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, otrzymała wyróżnienie Gazele Biznesu 2015 dla najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw, jest laureatem rankingu „Diamenty Forbesa 2015”. W styczniu 2017 roku decyzją Kapituły Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej została wyróżniona Godłem Polish Exclusive 2016.

(ac)

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA