BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Prestiż i tradycyjna elegancja arystokratycznych salonów – teraz także w Polsce

11.05.2017 / czytano: 2728 razy


Znana, tradycyjna marka mebli Chesterfield, tchnąca XIX-wieczną elegancją wchodzi na polski rynek. Ta znana marka sprzedaje legendarny wzór mebli już w 40 salonach sprzedaży w 10 krajach. 

Przygotowywane jest uruchomienie salonów sprzedaży także w Polsce. Meble Chesterfield to prestiż i tradycyjna elegancja nawiązująca do stylu solidnych XIX-wiecznych wzorów mebli widywanych podówczas w arystokratycznych salonach. 

REKLAMAThe Chesterfield Brand to obecnie najbardziej renomowana marka mebli Chesterfield. Chesterfield Showroom jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem mebli Chesterfield. Meble trafiają prosto od producenta do konsumenta. Meble tej marki produkowane są we własnej fabryce, z wykorzystaniem skór z garbarni w Tajlandii, gdzie skóry i meble produkowane są w uczciwy i tradycyjny sposób. Fabryka i garbarnia skór przestrzegają zasad produkcji nie naruszającej standardów uczciwego zatrudniania pracowników i dba o zachowanie środowiska
naturalnego w miejscach produkcji.

Marka The Chesterfield Brand to również najwyższej jakości materiały oraz  pracownicy, którzy wkładają dużo serca w wyrób ponadczasowych mebli, które spełniają nawet najwyższe oczekiwania. The Chesterfield brand to dynamiczna marka, która nie tylko prezentuje tradycyjne modele, lecz także odważnie eksperymentuje w granicach stylu Chesterfield.

Cała kolekcja  dostępna jest w wersji z jedwabiu, zamszu lub nubuku. – Nasze
    Fot. www.chesterfieldshowroom.com
meble mają swój niepowtarzalny styl prestiżu i tradycyjnej elegancji – podkreśla ich walory Anna Gijzen, koordynująca rozwój sieci salonów sprzedaży w Polsce. - The Chesterfield Brand proponuje także program “ Create your own Chesterfield”, który umożliwia zaprojektowanie własnych wariantów mebli Chesterfield, w pełni dopasowując je do własnego smaku i własnych wymagań.

 

Przy zakupie mebli z kolekcji The Chesterfield Brand ich użytkownicy otrzymują od producenta specjalny certyfikat autentyczności. Zamówienia można składać na stronie:
www.chesterfieldshowroom.com  Jeśli zgłaszane są dodatkowe pytania lub niestandardowe zamówienia, to można umówić się na spotkanie ze specjalistami w jednym z punktów sprzedaży.  - W Polsce właśnie poszukiwane są salony eksponowania i sprzedaży – dodaje Anna Gijzen. 
– Czekamy na zgłoszenia propozycji pod adresem e-mail: polen[@]chesterfieldshowroom.com
 
Od dziesięcioleci marka Chesterfield sprzedaje ekskluzywne meble w Niemczech, Holandii, Belgii, Francji, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii, Czechach, Słowacji, na Węgrzech i w Grecji.

W ostatnich latach coraz więcej zainteresowanych osób z Polski zgłasza pytania o możliwości zakupienia mebli, dlatego marka Chesterfield przygotowuje uruchomienie salonów sprzedaży w Polsce.
   

(ac)
 

Publikacja promocyjna.

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA