BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Profesjonalne zadaszenia tarasów

02.09.2020 / czytano: 1036 razy

 
Firma ALUBOSS.pl zajmuje się zadaszaniem tarasów metodą aluminiowo szklaną. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie budowy zadaszeń. Pomagamy w doborze odpowiedniego zadaszenia tarasu aluminiowego, które będzie nie tylko nowoczesne, ale również praktyczne.

Tego typu rozwiązania świetnie sprawdzą się w domowym patio lub ogrodzie, oraz w ogródkach gastronomicznych, a także wielu innych miejscach.

REKLAMARozpiętość takiego dachu może być dostosowana do wymaganego rozmiaru. Wszystkie zadaszenia znajdujące się w ofercie, mogą zostać wykonane na wymiar. Ponadto wybrany model może być dostosowany pod względem stylistycznym do reszty budynku, w zależności od tego, czy ma to być element domu, czy np. punktu gastronomicznego lub hotelu. W tym celu najczęściej zmian dokonuje się przy użyciu odpowiednich rynien i profili. W pracach używane są produkty najwyższej jakości dostępnej na rynku. Istnieje możliwość zamontowania modeli, które są zwijane ręcznie lub elektrycznie.
 
Zadaszenia na wymiar - ALUBOSS

W ofercie ALUBOSS znaleźć można zadaszenia wykonane zarówno ze szkła i poliwęglanu, które idealnie sprawdzają się w punktach gastronomicznych, ogródkach restauracyjnych, oraz hotelach, które dzięki możliwości zainstalowania tego typu daszku mogą rozpocząć sezon ogródkowy wczesną wiosną i zakończyć późną jesienią, będąc przy tym niezłym rywalem dla swojej konkurencji. Zadaszenie może być rozbudowane o dodatkowe elementy, takie jak światła LED lub halogenowe, oraz specjalną tkaninę, która po rozciągnięciu może chronić przed drobnym deszczem, a także ekrany wiatrowe.

Ponadto jednym z najnowszych zastosowań jest system, który pozwala na rozproszenie delikatnej mgiełki, która ochłodzi w upalne dni. Dodatkowo może ona być  być naturalna, lub zapachowa jeśli zostanie zastosowany odpowiedni aromat. Wszystkie tego typu dodatkowe elementy, spowodują, że osoby znajdujące się w miejscach z takim zadaszeniem, będą czuły się niezwykle komfortowo.

 
 
Zadaszenia tarasów - Oferta
 
Z oferty może skorzystać każdy posiadacz tarasu, bez względu na to czy jest klientem indywidualnym, czy firmowym, oraz na to, jaki kształt i rozmiar będzie miało zadaszenie. Każda realizacja jest indywidualna i w związku z tym, tak też traktowani są nasi klienci. Możliwe jest wykonanie konstrukcji na wymiar, biorąc pod uwagę teren i przestrzeń na jakiej znajduje się ogródek lub taras. Wykorzystanie wielu technik i aranżacji, gwarantuje, że projekt może być odpowiednio dopasowany do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy ogród zimowy zaprojektowany jest w taki sposób, aby był realnym odzwierciedleniem pomysłu klienta. Cały czas następuje poszerzanie oferty, co sprawia, że każdego dnia się rozbudowuje. Wystarczy, że klient przedstawi swoją wizję, a firma ALUBOSS, zrobi wszystko co w jej mocy, by profesjonalnie zrealizować wyznaczony projekt.
 
Zaletą skorzystania z usług firmy ALUBOOS jest fakt, że przywiązują oni szczegółową uwagę do każdego nawet najmniej istotnego elementu, świadcząc tym samym usługi na najwyższym poziomie.


Publikacja promocyjna

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA