BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Przemysław Piotr Kłosowicz ponownie gościem Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie!

17.10.2017 / czytano: 343 razy

Świętujemy! Premiera powieści Przemysława Piotr Kłosowicza pod tytułem „Zdobywcy oddechu” odbyła się w ubiegłym roku podczas 20. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Z okazji rocznicy debiutu zapraszamy Państwa także i w tym roku na spotkanie z pisarzem. 

REKLAMAAutor podpisywał będzie swoją powieść na stoisku wydawnictwa Novae Res -  C29. Spotkanie odbędzie się dnia 26.10.17. Dedykację można zdobyć od godziny 15:40 do godziny 16:10. Spotkanie będzie trwało trzydzieści minut, prosimy więc o punktualność. Serdecznie zapraszamy! 
 

 
„Zdobywcy oddechu” to powieść obyczajowa z zakresu prozy psychologicznej. Książka cieszy się dużą popularnością zwłaszcza w blogosferze. Sylwia Chutnik (laureatka Paszportu Polityki, trzykrotnie nominowana do Nike) polecała ją czytelnikom w swym internetowym programie „Barłóg literacki”. Na podstawie „Zdobywców oddechu” kompozytor i pedagog śpiewu Sebastian Piotr Krawczuk zrealizował w roku 2017 popularyzowany w Internecie projekt, oparty na autorskiej muzyce i lektorskim odczycie fragmentów książki. Patronatem medialnym powieść objęli m.in. Off Radio Kraków, Fundacja Miasto Literatury, BiblioNETka oraz, co stanowiło ewenement na rodzimym rynku wydawniczym – Teatr Nowy Proxima.  Ten niezwykle ważny na kulturalnej mapie miasta Krakowa teatr nie patronował bowiem nigdy wcześniej żadnej powieści. Kłosowicz w Portalu Polskim prowadzi autorski dział „Działalność wywiadowcza”, będący cyklem wywiadów o tematyce lifestyle’owej.
 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA