BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Radio Śląsk nadaje z niemieckiego miasta Aachen, z łacińska zwanego Akwizgranem

01.10.2016 / czytano: 2309 razy


Już od ponad 6 lat nadaje RadioSlask.pl 
dostępne w sieciach kablowych na Śląsku, również przez sieć telefoniczną, także na platformie SAT i powszechnie w Internecie.

Redakcja działa w Niemczech, w Aachen
(w łacińskiej wersji językowej to miasto zwane jest Akwizgranem), ale zespół redakcyjny współtworzą redaktorzy i prezenterzy radiowi mieszkający także w kraju, w regionie Śląska. 

REKLAMAAle nie tylko, bo Ślązacy rozsiani w wielu regionach kraju i za granicą także zgłaszają chęć współredagowania programu oraz są też oczywiście wiernymi słuchaczami audycji
śląskiego radia internetowego.

Łatwa dostępność do audycji Radia Śląsk, niezależnie od miejsca zamieszkania pozwala pielęgnować regionalne tradycje, podtrzymywać więź zagranicznych słuchaczy z regionem Śląska, a też miejscowi, śląscy przedsiębiorcy zabiegają o reklamę i promocję w tym popularnym radiu internetowym.
 
Audycje, rozpisane na dni i godziny są zapowiadane w dziale:
   
RadioSlask.pl/ramowka. Tydzień rozpoczyna poniedziałkowa audycja: "Jaky poniedziałek, taky colki tydzień", wieczorem "Norymberga zaprasza w poniedziałkowy wieczór" i w kolejnych dniach tygodnia, audycja: "Zabawa z rana lepsza od spania", także: "Piosenki na życzenie słuchaczy", "Bow sie razym z nami".

    Tydzień zamyka radiowy weekend: Rozważania na niedzielę - Ojcowski dom, Niedziela momy… fajny dzień oraz Szafa gra na 102 i Lista Przebojów Radia Śląsk, redagowana przez redaktora Darka.

W programie są różne audycje tematyczne, począwszy od religijnych, poprzez kulturalne i informacyjne do autorskich audycji wielu interesujących redaktorów.


 


Więcej: www.RadioSlask.pl 

(a)

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA