BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Rozpychamy się łokciami na zagranicznych rynkach zbytu

11.12.2015 / czytano: 3012 razy


Polskie firmy produkcyjne coraz śmielej poczynają sobie na europejskich rynkach. Już nie stukają niepewnie do przymkniętych drzwi, ale szeroko je otwierają i już rozpychają się łokciami wśród innych producentów. Ścieżki do zagranicznych rynków zbytu przeciera polskim producentom agencja  www.EuroTrader321.pl, która reprezentuje polskie firmy w zespołach aż 39 tysięcy agentów sprzedaży w wielu krajach Europy.

REKLAMA
Przed kilkoma dniami, pod koniec listopada odbyły się kolejne targi i spotkania agentów sprzedaży Agenti Forum w Mediolanie we Włoszech. Na powierzchni kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych wystawiało swoje oferty ponad 400 firm, a z ich menadżerami omawiało kontrakty przez trzy dni targów aż 14 tysięcy agentów sprzedaży i dystrybutorów, którzy przyjechali na targi z różnych krajów Europy, Azji i Afryki – z Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Francji, Niemiec, Anglii, Łotwy, Malty, Holandii, Polski, Czech, San Marino, Słowenii, Hiszpanii, Szwajcarii.
 
- Także polskie firmy śmiało poczynają sobie w tym gronie producentów -  zauważa z satysfakcją Agnieszka
Walkowska-Thomsen, dyrektor eksportu agencji handlowej 

EuroTrader321.pl  - w tych ostatnich targach swoje oferty eksponowały na przykład tak różne polskie firmy, jak zabawkarska Wader, nowoczesna przetwórnia kawy Woseba, czy firmy produkujące okna.
   

Polska jest znanym i docenianym w świecie producentem mebli, dlatego agencja EuroTrader321 rozwija europejską platformę sprzedaży internetowej mebli i elementów wyposażenia mieszkań i innych wnętrz www.JBTrade.eu - W różnych wersjach językowych oferujemy zagranicznym kontrahentom i klientom coraz większą polską ofertę kilkunastu fabryk meblarskich i innych producentów – podkreśla Agnieszka Walkowska-Thomsen, dyrektor eksportu agencji EuroTrader321– Obroty sprzedaży nieustannie rosną, co nas napawa optymizmem i rodzi przekonanie, że mamy coraz więcej do oferowania w wielu krajach. W tej wielkiej światowej konkurencji małymi kroczkami, ale zdecydowanie zdobywamy miejsce na rynkach, nie tylko dzięki ciągle niskim kosztom wytwarzania, ale przede wszystkim jakością produkcji i oryginalnością wzornictwa.

  

Podstawowym jednak warunkiem uczestniczenia w sprzedaży na rynkach europejskich jest masowość produkcji i wysoka jakość wyrobów. Nie ma miejsca w tej działalności dla rzemieślników wytwarzających krótkie serie, bo nagle agenci w jednym lub kilku krajach mogą zamówić kilka tysięcy sztuk danego wyrobu i wtedy konieczne jest niemal natychmiastowe realizowanie dowolnie liczebnego zamówienia. - Europejska skala działania biznesowego ma swoje nieprzekraczalne wymogi – dodaje 
Agnieszka Walkowska-Thomsen, dyrektor eksportu agencji www.EuroTrader321.pl 


 
Wkrótce po Nowym Roku, 14 stycznia 2016 roku w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się spotkanie firm zainteresowanych sprzedażą produktów na terenie Europy oraz w krajach dawnego Związku Radzieckiego. Kontakty z kontrahentami zagranicznymi w wielu branżach organizuje sieć aż 39 tysięcy agentów handlowych  sprzedających produkty w całej Europie.
 
Spotkanie rozpocznie się 14 stycznia 2016 roku o godzinie 9.00 od prezentacji sposobu działania www.EuroTrader321.pl  i  www.Agent321.com, a następnie Jan Bajkowski poprowadzi szkolenie dla menadżerów firm zainteresowanych sprzedażą zagraniczną. Potrzebne jest wypełnienie formularza, aby zarezerwować udział w prezentacji i szkoleniu, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.
 
Kontakt w tej sprawie z Janem Bajkowskim: 
tel. 0048 725 – 223 – 109,  0048 603 – 903 – 979,
e-mail: eurotrader321[@]jbtrade.eu  


(ac)
 
Publikacja promocyjna staraniem zespołu sklepów www.AKurierDostarczy.pl Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA