BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Rusza kolejna edycja cyklu Krynica Źródłem Kultury

05.01.2018 / czytano: 221 razy

13 stycznia rozpocznie się czwarta edycja wyjątkowego wydarzenia, jakim jest cykl koncertowy Krynica Źródłem Kultury. Marka istnieje od 3 lat, a dzięki doskonale przygotowanej strategii, współpracy z władzami miasta i efektywnej kampanii promocyjnej jest rozpoznawalna już w całej Polsce. Tegoroczna odsłona przyniesie 13 wydarzeń kulturalnych, które odbędą się w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju. Wśród zaproszonych artystów znajdują się między innymi: Bajm, Chylińska, Kult, Perfect czy Dżem. Koncertom w Krynicy towarzyszyć będą półfinałowe i finałowe zmagania uczestników Festiwalu Supportów, którego zadaniem jest wyłonienie najciekawszych zespołów młodego pokolenia.

REKLAMADotychczas, w ramach poprzednich trzech edycji, w czasie 18 koncertowych tygodni odbyło się 55 wydarzeń kulturalnych, na których wystąpiło 40 topowych, polskich artystów oraz zespołów supportowych. To aż 260 godzin muzyki na żywo!
 
Krynica-Zdrój to najsłynniejsze uzdrowisko w Polsce. Rocznie odwiedzana jest przez ponad milion turystów, z czego aż 200.000 tylko w czasie samych ferii zimowych. Odrestaurowana Pijalnia Główna to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w mieście.
 
Krynica Źródłem Kultury potrwa od 13 stycznia do 23 lutego. Bilety na poszczególne wydarzenia można nabyć w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju, w placówkach Empiku oraz na stronie ebilet.pl.
 
Organizatorzy cyklu Krynica Źródłem Kultury: Uzdrowisko Krynica Żegiestów S.A., agencja eventowa Especto.
 
Sponsorzy: Miasto Krynica Zdrój i Polskie Koleje Linowe S.A.
 
Więcej szczegółów na www.krynicazrodlemkultury.pl
 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA