BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Skrzynia na zabawki i niebanalne zastosowania

04.03.2020 / czytano: 1261 razySkrzynia na zabawki może mieć wiele niebanalnych zastosowań.

Przede wszystkim jest stosowana w pokojach dziecięcych, ale może również być idealna do wielu innych pomieszczeń, zwłaszcza kiedy ma neutralny wygląd.

REKLAMAGdzie postawić skrzynię na zabawki?
 
Dobrym miejscem na skrzynię na zabawki jest m.in. przedpokój. W nim stosujemy wieszaki na ścianę – takie wieszaki do przedpokoju są bardzo praktyczne, ale niestety nie zastosujemy ich do przechowania wszystkich potrzebnych nam rzeczy. Pojemnik na zabawki może okazać się za to niezastąpiony. Warto zastosować go jako zastępstwo dla ławy, która często zajmuje wiele miejsca. Skrzynia na zabawki jeśli ma płaskie wieko może być bardzo łatwo przerobiona na wygodną ławę do przedpokoju w funkcją przechowania. Wystarczy obić wieko skrzyni za pomocą materiału tapicerskiego, a wcześniej umieścić pomiędzy materiałem a wiekiem specjalną gąbkę.

Pojemnik na zabawki można pomalować w kolorze odpowiadającym odcieniowi materiału, by całość wyglądała bardzo elegancko i spójnie.

Skrzynia na zabawki może więc szybko okazać się świetnym zastępstwem dla popularnych puf. Ma ona również często prostokątny kształt, co znacznie ułatwia nam siedzenie na niej oraz przechowywanie choćby butów lub środków czystości.
   

Pojemnik na zabawki jest również świetnym zastępstwem dla popularnych pudełek tekturowych. Jest nie tylko znacznie bardziej wytrzymały, ale także znacznie bardziej pojemny. Można w nim przechowywać rzadziej używany sprzęt kuchenny, ale również sprawdzi się w naszej garderobie. Włożymy do niego nieużywane przez nas akcesoria, czy swetry oraz kurtki. Skrzynia na zabawki będzie idealnym zamiennikiem dla pudełek oraz tekstylnych szuflad. Możliwość szczelnego zamykania przechowywanych w niej rzeczy pozwala na chowanie nawet co cenniejszych przedmiotów, które nie mogą się uszkodzić ani zakurzyć.

Nieużywana elektronika, taka jak kable, czy pamięć do komputera znajdą również swoje miejsce w skrzynce na zabawki, którą można umieścić w naszym biurze pod biurkiem lub na półce. Pojemnik na zabawki jest często używany do przechowywania narzędzi budowlanych w garażu. Dzięki sporym gabarytom oraz możliwości zamykania skrzynia na zabawki sprosta zadaniu przechowywania m.in. nie używanej na co dzień wkrętarki, czy wiertarki. Możemy w nim również łatwo wykonać proste przegródki z grubej tektury, co pozwoli nam na proste segregowanie w nim rzeczy. 
 
 
Zastosowanie skrzyni na zabawki w kuchni
 
Wspominaliśmy już, że skrzynia na zabawki może być zastosowana do przechowania niepotrzebnego nam na co dzień sprzętu kuchennego. W przypadku braku stołu kuchennego możemy użyć również  drewnianej skrzyni na zabawki. Stoły kuchenne są często drogie, dlatego osoby dopiero urządzające swoją własną kuchnię szukają nie tylko oszczędności, ale również niebanalnych rozwiązań. Pojemnik na zabawki, o ile ma spore wymiary, może być bez problemu wykorzystywany jako stół. Wystarczy zamontować do niego cztery mocne nogi odpowiedniej wysokości, by mógł służyć nam jako stół do przygotowywania posiłków. Dodatkowo zmieścimy w nim niepotrzebne nam na co dzień rzeczy. Niewielkich rozmiarów pojemniki na zabawki można przechowywać na półkach w kuchni i chować do nich wysokie garnki bądź talerze. Szczelne zamknięcie sprawi, że naczynia nie będą się kurzyły.

Możemy również pomyśleć nad zastosowaniem pojemnika na zabawki jako zastępstwa dla kosza na śmieci. W obecnych czasach bardzo ważna jest segregacja odpadów, więc prostokątna skrzynia na zabawki podzielona na odpowiednie przegrody okaże się być świetnym sposobem na łatwą i poręczną segregację śmieci. Kosz będzie zamykany, co pozwoli nam na zachowanie czystości i zniwelowanie ewentualnego nieprzyjemnego zapachu, który może wydobywać się z kosza. Efektowny kosz na zabawki będzie wyglądał również znacznie bardziej estetycznie niż otwarte pojemniki w wystającymi workami na śmieci. Można dobrać go pod kolor naszych kuchennych mebli, by całość wyglądała jeszcze bardziej elegancko.

Więcej: Mikon24.pl 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA