BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Słoik Miodu - Twój sklep z miodami

09.10.2017 / czytano: 978 razy

Słoik miodu to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą miodu i innych produktów pszczelich.
Jest to firma, która ma ponad 20-letnie doświadczenie
na rynku produktów pszczelich. Oferuje produkty wyselekcjonowane z najlepszych pasiek na świecie.

Firma Słoik Miodu została jako pierwsza w Polsce członkami FEEDM, czyli Europejskiej Organizacji ds. miodu oraz wyróżniona certyfikatem BIO. Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową.

REKLAMAUtrzymujemy współpracę z wieloma pasiekami w Polsce i na świecie. Od początku działalności najważniejszy dla nas jest klient. Nasi pracownicy wiedzą wszystko o produktach pszczelich, ponieważ jest to ich pasja, a dodatkowo są szkoleni w Technikum Pszczelarskim w Pszczelej Woli. Dlatego chętnie służą pomocą w wyborze produktów oferowanych przez naszą firmę. W naszej ofercie dostępne są takie miody jak: akacjowy, faceliowy, bławatkowy, gryczany, klonowy, leśny, lipowy, malinowy, mniszkowy, nawłociowy, rzepakowy, spadziowy, tymiankowy, wielokwiatowy i wrzosowy. Dzięki współpracy międzynarodowej możemy zaoferować takie miody jak: pomarańczowy, miód Manuka, lawendowy, meksykański, australijski oraz chorwacki.

W sklepie Słoik Miodu mogą także zakupić państwo cenne i świeże produkty pszczele takie jak pyłek kwiatowy, pierzga pszczela i propolis.

Nasza firma oferuje też dyfuzory zapachowe bądź propolisowe, które będą doskonałym prezentem dla osoby lubiącej dbać o swoje zdrowie.

Zapewniamy także państwu wybór między różnymi zestawami prezentowymi. Można też znaleźć tutaj kosmetyki naturalne na bazie miodu, 
   
batony energetyczne, cukierki miodowe czy elementy wystroju do naszego domu takie jak np. świece z naturalnego wosku pszczelego bądź ozdobne pojemniki na miód. 

W sklepie Słoik Miodu mają Państwo również duży asortyment sprawdzonych i zarazem doskonałych miodów pitnych. Wkrótce w ofercie pojawi się także wosk pszczeli, miód słonecznikowy oraz mleczko pszczele. Jesteśmy rzetelną i godną zaufania firmą, mamy nie tylko szeroki wachlarz produktów, ale również konkurencyjne ceny.

Więcej: www.SloikMiodu.pl
 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA